Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi történne ekkor? (többi lent)

Mi történne ekkor? (többi lent)

Figyelt kérdés
Gondolkodtam rajta, hogy mi lenne ha a 4-es metró amikor Kelenföldnél megáll, kiszállnak belőle, az ellenőrök bemennek és megnézik maradt-e valami/valaki benn és aztán kiszállnak, utána gyorsan beugranék mi történne? Van valami szabály hogy ez tilos? Hova mennek a metrók utána? Leállítanák a metrót, vagy amikor visszaáll a másik oldalon, kiszállítanának, vagy mi lenne?

2016. nov. 18. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire is úgy tűnik, de az ellenőrök többsége nem hülye, vagy látássérült. Utánad menne és megkérdezné hülye-e vagy?
2016. nov. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Utána a metrók a kihúzóvágányra mennek, onnan meg vissza a vonalra vagy be a kocsiszínbe. Egyik helyen sem nyitnak ajtót az M4 vonalán.


Ezzel együtt ha megpróbálsz kiszállni vagy vészhívót működtetsz, az befolyásolhatja a metró üzemét és közérdekű üzem megzavarása vagy rosszabb esetben vasúti közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény miatt eljárást indíthatnak ellened. Szóval ha nagyon kíváncsi vagy, csináld, de ne lepődj meg, ha ezt nem díjazza mindenki.

2016. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Két éve nyáron láttam ilyet, egy nő benézte az irányt, az ellenőrök pedig hiába kiabáltak utána.

Az a metró fordult vissza a kihózúban, én is arra szálltam.

A nő pedig azt hiszem leugrott.... vagy már nem tudom.



Érdekesebb kérdés, ha a metró a kocsiszínbe megy utána :D

2016. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem terveztem megcsinálni, sak érdekelt, hogy igazából szabálysértés-e.
2016. nov. 19. 00:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Maradj fent Újpest-Központnál, ott, ha jól tudom, nem nézik át a szerelvenyt, legalábbis régebben nem nézték át, akkor én is kipróbáltam egyszer.
2016. nov. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
M3-ason Újpesten egyszer én is kipróbáltam. Elsőnél egy utas szólt, hogy végállomás, akkor leszálltam, nehogy szóljon a biztonságiaknak, másodiknál sikerült, a vezető kintről mutatta ujjal a kihúzóban, hogy 2 perc múlva indul vissza és 2 perc múlva már indultunk is (kb 5-7 percet álltunk bent összesen) M1 metrón a Vörösmarty téren csak átsétál (fél perc) és indul is, kipróbáltam ezt is :)
2019. nov. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kelenföldön a kocsiszínbe nem a kihúzóból mennek a szerlvények, hanem az érkező vágányról visszafelé indulnak el, ott van a kocsiszíni vágány kiágazása.
2019. nov. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!