Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Trolibuszt vagy villamost...

Trolibuszt vagy villamost jobb vezetni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy van e tapasztalatotok hogy melyik a rizikósabb,a könyebb és miért? Valószínűleg jelentkezek a bkv nál az egyik ágazathoz és jó lenne tudni pár dolgot mielőtt választok.
2017. máj. 27. 22:35
 1/5 anonim válasza:
Ez két teljesen külön műfaj. Szerintem senki se csinálta már mindkettőt.
2017. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod milyen nehéz azt a dög nehéz villamost, azon a 2 kis vasdarabon végig egyensúlyozni? :D


Viccet félretéve: Mindkettőnek megvan az előnye és a hátránya.

Szerintem beszélgess el vezetőkkel és utána dönts.


Trolibusz: kb mintha buszt vezetnél, csak a drótot ne szaggasd le.

Villamos: nem kell kormányozni, cserébe számolni kell sokat, (fékút, tömeg, csúszik a sin, stb.)


Nincs olyan, hogy ez vagy az a könnyebb.

2017. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán vitt előre a válaszotok,örültem volna ha sofőrök is írnak de azért nagyon köszönöm nektek,hogy írtatok és időt szántatok rám azaz a kérdésemre.
2017. máj. 28. 07:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem járművezetők válaszoltak?

Szerintem mást nem nagyon lehet erre válaszolni.

2017. máj. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A villamos sz*r, nincs is semmi kontrollod, csak a sínen tudsz menni. Mondjuk ez tekinthető előnynek is, nem kell centizni sehol, hogy elfér e, be tudsz e kanyarodni, stb. Mert ahol a sín megy, ott elmegy a villamos, csak fékezel és gyorsítasz.

A trolit azt nehéz vezetni, mert alapból egy qrva hosszú busz, amit te kell irányíts, ráadásul kell figyeld a vezetékeket, váltókat, hogy az áramszedő a jó vezetékekre álljon kereszteződésnél, sok helyen le kell lassítani, és csak lassan lehet átmenni, stb.

2017. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!