Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Dohányzó buszsofőrrel mit...

Dohányzó buszsofőrrel mit csináljak?

Figyelt kérdés
Rendszeresen rágyújt menetrend szerinti távolsági járaton (ÉMKK-s buszon).

2017. jún. 6. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Gyakori és nagyon felháborító.

Én nem vagyok az az elsőre bejelentős típus.

Levideóztam ahogy bagózik vezetés közben és mondtam neki hogyha még egyszer meglátom akkor bejelentem videóval együtt. Vette az adást.

2017. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én naponta kocsiból látom, hogy telóznak, felvételem is van, cigi is normális, nem fog a utasrészbe menni a füst, kimegy az azonnal, gondolom. ( soha nem cigiztem) meg úgy vagyok vele, hogy ha jelenteném, kirúgnák nem lenne azon a járaton sofőr... Mond neki, hogy zavar, de csak szólsz, mielőtt valami okos "honfitárs" feljelentené..
2017. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha inteligens vagy, akkor szólsz neki első körben, hogy zavar, és tilos is. Ha a sofőr inteligen, akkor megérti, ha nem az elkezd pattogni, akkor jelenteni kell a busztársaságnál. Ők kivizsgálják, es fegyelmi eljárás indul a sofőrrel szemben.


Vagy mész kettőt beledurantasz a fejébe, hogy megértse, hogy tilos, egészségtelen, és a vezetéstől elvonja a figyelmet.

2017. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Semmit. Amin én utaztam, azon is rendszeresen rágyújtott a sofőr, de csak amikor már kevesen voltunk rajta. Egyébként nem érződött egyáltalán, mert az ablakon egyből távozott a füst.
2017. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

nem pártolom a dohányzást sehol sem..de ha ilyen szitut látok, hallok, akkor nem a panasz jut eszembe, hanem a sajnálat..


képzeljétek el milyen erős dohányos lehet a versenyző, ha nem bírja ki azt a néhány órát..ez már súlyos függés..én inkább sajnálom..szar élete lehet.Az ilyen még a hálószobában is dohányzik dugás közben..

2017. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Dugás közben ugyan nem, az ilyen súlyos dohányosnak nemigen áll fel.
2017. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Környékünkön is mindennapos eset, bár igazából senki sem foglalkozik vele. Még ha zavarna is, feljelenteni akkor sem jelenteném fel/be, egyszerűen nem lennék képes rá.
2017. jún. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet, hogy odamegyek hozzá szólni...
2017. jún. 7. 22:10
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Dobd ki az ablakon és ülj a helyére.
2017. jún. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bezzeg ha utas piázna, vagy szemetelne nem lennél ekkora jampi.
2017. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!