Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Utazni akarok az összes BKV...

Utazni akarok az összes BKV járaton, a vonalak teljes hosszán. Esetleg van itt olyan elvetemült, aki segítene megtervezni az útvonalat? :D

Figyelt kérdés

2017. jún. 17. 02:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Én anno megtettem, hónapok alatt sikerült és azóta is messze átlagon felüli a tájékozódoképessegem Budapesten, szóval hasznát is láttam. BKK ügyfélpontokon kérhetsz teljes vonalhálózati térképet, ingyen. Amit dönts el az az, hogy a hálózatot akarod beutazni vagy a vonalakat (pl. 7-es és a 7E külön számít-e), mennyi csalást engedsz meg (mondjuk a 17-es villamos egy megállónyi külön nyomvonalú szakasza miatt be akarod-e utazni a járatot oda-vissza) és mit tekintesz BKV járatnak (a 94E mondjuk nyilván nem az, de mondjuk egy 133E, ahol van BKV-s busz is meg nem-BKV-s is, az mi?)
2017. jún. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
én úgy kezdeném el, hogy kiválasztok egy szimpatikus végállomást, ott az első buszra felszállok, végigmegyek, majd az onnan induló másik buszra felszállok, és eljátszom ugyanezt egész nap, listát vezetve hogy melyiken voltam már, következő alkalommal egy másik állomásról indulok (vagy pedig onnan ahonnan legutóbb abbahagytam), és ezt a többi járművel vagy vegyítve csinálom, vagy először csak buszok, aztán csak trolik, stb... :)
2017. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam, hogy a lehető legrövidebb idő alatt járnám végig a járatokat (képes lennék egész nap utazni ide-oda :D). Mivel nincs bérletem, vennék pl. egy 5/30-as napijegyet, így max. lenne 5 napom az útra. Viszont ezekkel a napijegyekkel meddig tudok elmenni? Mert elvileg ezek nem jók arra, ha egy járat kimegy egy másik településre, mint pl. az 5-ös HÉV Szentendrére. Én pedig tényleg minden járaton szeretnék végigmenni, tehát ahogy az első is írta, hogy külön végigmegyek a 7-es és a 7E járatokon, ugyanígy a 17-es villamos esetével is :) Amúgy a kérdést rosszul fogalmaztam meg, mert nem csak BKV járatokra gondolok, hanem mindenre :) Szóval az összes budapesti tömegközlekedési vonalra :)
2017. jún. 17. 15:35
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha megmondod merre laksz,akkor irok egy ilyet neked ha gondolod..szerintem 5 nap kevés lenne... De aztán franc tudja...
2017. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok, úgyhogy szerintem a Keletitől indulnék, de az indulási hely amúgy mindegy :)
2017. jún. 19. 14:53
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Elvetemült vagyok ezek szerint... Már egy a4es lapot megirtam neked utvonaltervet
2017. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Tényleg? Elküldöd? :D
2017. jún. 19. 17:54
 8/25 anonim ***** válasza:
77%
Ha elkeszulok igen.. 2 a4es lap.. Izgalmas túra lesz,az tuti
2017. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Annak örülök akkor :D
2017. jún. 20. 15:13
 10/25 anonim ***** válasza:
Kedves 4. Válaszoló, nekem is el tudnád küldeni a tervet? Én is beneveznék egy ilyen túrára. :)
2017. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!