Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nem tartanátok furcsának...

Nem tartanátok furcsának valakit emiatt ha ilyent látnátok?

Figyelt kérdés

Hogy felszáll egy helyközi járatra amikor még bent áll a buszpályaudvaron, vesz jegyet, leül ahogy kell, aztán még indulás előtt feláll és sietősen távozik a buszról.


Ugyanis én ma ezt csináltam, a fülledt melegtől ami a buszon volt és a tömegnyomortól ugyanis kezdtem rosszul lenni már, úgy éreztem nem bírok így ki egy majdnem két órás utat, inkább meggondoltam magam és nem mentem el. Nem gondolhattak furcsának emiatt?


2017. jún. 23. 17:43
 1/4 Dzseri ***** válasza:
100%

Miért kell arra gondolni, hogy mit gondolnak mások? Számít, hogy a sok vadidegen akikhez semmi közöd, akiket nagy valószínűséggel soha többé nem is fogsz látni mit gondolt? Nem, nem számít. Lehet, hogy hülyének gondoltak, lehet azt gondolták otthon hagytál valamit vagy változott a program vagy rossz buszra szálltál stb.


Tömegnyomor volt, így te nem akartál utazni ezért leszálltál. Pont. Itt a történet vége.

2017. jún. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csinos nő vagy, akkor egy kicsit sajnálnám. Egyébként meg pont lesz*rnám.


Legalább visszaváltottad a jegyedet?

2017. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülnék, több hely marad a buszon :D
2017. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Láttam (pontosabban éreztem) már, 5 km-ről bűzlő hajléktalant, szexelő párt (fel is jelentettem őket! Mi az hogy nem vesznek be engem is a buliba?), meg azt, hogy valaki végigkommentálta az egész mérkőzést (nem voltam rá kíváncsi, de még így is én nyertem a fogadást :D ), de ez.. de ez... DE EZ!!! MINDENT VISZ!!!! Ez már több a sok(k)nál!!! Hogy lehet valaki ilyen, aki indulás előtt feláll és sietősen távozik a buszról??? NORMÁLIS az ilyen??? Most komolyan - mit akar ez??? Csaknem a szomszéd keresztapához ment??? NAAA???? Na ugye???

Na jó, csak vicceltem! Amúgy is: kár ezen rágódni!

2017. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!