Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Furcsának tartanátok egy női...

Furcsának tartanátok egy női villanyszerelőt?

Figyelt kérdés
Apukám és a testvérem is villanyszerelő, nagyon jól keresnek vele, ezért arra gondoltam, hogy én is kitanulnám a szakmát.

2016. szept. 24. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem, engem is vonzott a dolog, de matematikus is akartam lenni, végül programozó lettem...

Kevés munka van, amihez kifejezetten pénisz vagy Y kromoszóma kell, nem látom furcsának.

2016. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Nem, de arra nem gondoltál, hogy adódhatnak gondok, ha jó magasra kell felmászni létrán, vagy valami nehéz cuccot kell javítani?Nálunk a hotelben van olyan lámpa búra, ami úgy rá volt szorulva, hogy férfi is alig bírta lecsavarni.Ha ilyen helyzet adódna a munkád során, mit csinálsz?Azt mondod, hogy bocsi, nem bírom?
2016. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Itthon is szoktam létrára mászni, nem tudom miért olyan nagy dolog ez... Ha csinálnám akkor vállalkozásba, de az is lehet, hogy apámnak segítenék, mert ő is vállalkozó.
2016. szept. 24. 19:48
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
és mi lesz akkor, ha szűk helyre kell bemásznod és nem fogsz odaférni a melleid miatt?
2016. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem fura. Egy nő is ugyanúgy meg tudja csinálni, ha normálisan megtanulni.


Nem értem, hogy a létramászás miért lenne gond?? Sok férfi tériszonyos. Mint ahogy sok nő is simán felmegy magasra. Ennek semmi köze ahhoz, hogy nő vagy férfi az illető.

Bár általában a férfiak erősebbek, de ez sem feltétlenül így van. Egy nő is lehet simán erős.

2016. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A melleim tök laposak, úgyhogy ez se lesz probléma.
2016. szept. 24. 19:57
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#4: mert egy sörhasú villanyszerelő biztos beférne oda, ahová ő a mellei miatt nem...
2016. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na igen... Látnád apám sörhasát...
2016. szept. 24. 20:46
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Furának tartanám, mert nem gondolnám, hogy egy nőt érdekelhet ilyesmi.

Szerintem ne csak a pénz miatt válassz foglalkozást, nagyon rossz olyan munkakörben dolgozni, ami nem érdekel. :(

2016. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Atya ég, mennyi buta komment :D A melle miatt nem lehet villanyszerelő, meg mert nem bírja lecsavarni a lámpaburát meg ti tudjátok jobban, hogy mi érdekli? Eszem megáll. Tudtátok hogy régen kifejezetten keresettek voltak a női hegesztők precíziós munkákra? A munkáltatók szerint sokkal szebben és körültekintőbben dolgoztak mint az átlag férfi hegesztők. Ma is lenne rájuk igény, csak hát az ilyen tuskók miatt nem mernek a nők semmilyen értelmes szakmát tanulni. 21. század heló! Miért lenne furcsa egy női mérnök, villanyszerelő, programozó, akármi? Minden nő műkörmös meg bolti eladó legyen? A villanyszerelő ráadásul még nem is egy állandó nehéz fizikai megterhelést jelentő szakma mint mondjuk a kőműves, ács, burkoló, stb.
2016. szept. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!