Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményetek a budapesti...

Mi a véleményetek a budapesti éjszakai tömegközlekedésről?

Figyelt kérdés
Pozitív/negatív tapasztalatok egyaránt érdekelnek. Összehasonlítva pár évvel ezelőttel, friss élmények, régiek, stb.

2017. jún. 26. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Bizonyos vonalakon járhatnának gyakrabban, sokszor előfordul hogy tömve vannak a buszok és egymást tapossák az emberek. Régen nem tudom milyen volt, mivel csak 1 éve élek huzamosabban Budapesten.
2017. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Én használtam a 2005 előtti régi éjszakai hálózatot is, ami elég borzalmas volt. Az új hálózat egy nagyon jól átgondolt rendszer lett, ami sokáig lépést tartott az igények változásával. Ma már szerintem eléggé kapacitáshiányos a belső területeken, míg sok olyan külvárosi szakasz is van, ahol inkább egy igényvezérelt rendszer lenne a hatékonyabb a mai igen magas mobilpenetrációnak köszönhetően.
2017. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Melyik vonalakon járhatnának gyakrabban?
2017. jún. 27. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!