Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Utazhatok így oda-vissza...

Utazhatok így oda-vissza jeggyel? (vonat)

Figyelt kérdés

Szóval vidékről kell majd utaznom Pestre, a megálló Kőbánya-Kispest, viszont visszafelé a Keletinél lenne a legalkalmasabb és nem tudom utazhatok-e így, ha a jegyem visszafelé is Kőbánya-Kispestről szól ugye.

Egyszer régebben így már végül is utaztam, akkor más miatt kértünk segítséget egy ott dolgozótól, aki azt mondta jólvan mehetünk, de többet ilyet ne csináljunk a kalauz viszont meg nem szólt semmit, mikor ellenőrzött


2010. máj. 20. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

megy ugyanarra a helyre a Keletiből és Kőbányáról is vonat?

csak mert Kőbánya inkább a Nyugatival esik egyvonalba

2010. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most összezavartál! :S :D Nem tudom, melyik melyik.

Neem, a vonat menetrend vissza a Keletit írja, szóval igen úgy tűnik. De ez nekem még nem válasz. :S

2010. máj. 20. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg félsz, hogy a kalauzok kötözködnének, akkor kérj egy jegyet a Keletiből Kőbánya-Kispestig. Ekkor nem köthetnek beléd, igaz, így pár száz forintot ki kell adnod. Elvileg nem szállhatsz fel olyan helyen érvényes jegy nélkül, ahol van jegykiadás, és itt Kőbánya-Kispestig tulajdonképpen tényleg nincs érvényes jegyed. Bár ha esetleg tudod, melyik kocsiba száll fel a kalauz, akkor megpróbálhatod megbliccelni az utat.
2010. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

őőő előző:

nem akarok beléd kötni de mióta megy a keletiből kőbánya-kispestig vonat közvetlenül?

kérdező te pedig írd le egész pontosan, hogy melyik az a vidéki város ahonnan Budapestre szeretnél jönni, és hogy visszafelé a Keleti pályaudvarról szeretnél indulni vagy a Nyugati pályaudvarról.

2010. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok: valóban létezik vonat ami a keletiből közvetlenül megy kőbánya-kispestre, de az a KÖR-IC és több órába telik az út...
2010. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kisállomáson szállsz fel, akkor a jegy viszonylatra szól, így ki tudják adni konkrétan erre a viszonylatra is. (Jegyváltáskor nevezd meg konkrétan az állomást!)
2010. máj. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kiskőrösről (Bács megye) megyek, és tutira a Keletit írja visszafelé és IC! Akkor most már értem vszeg azért nem szólt a kalauz, mert csak később jött ellenőrizni, mikor is már ezek szerint megálltunk Kőbányánál is?! :S Nah mind1 akkor vszeg az lesz a legegyszerűbb ha csak oda veszek jegyet, majd a keletinél megint.
2010. máj. 22. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!