Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szegeden a 4-es villamoson...

Szegeden a 4-es villamoson milyen gyakran találkozhatunk ellenőrökkel?

Figyelt kérdés
Kb fél éve használom ezt a járatot, eddig még egyet sem láttam, de nem tudom mennyire megalapozott lenne azt feltételezni hogy egyáltalán nem szoktak ellenőrizni.

2017. júl. 5. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mert mákod volt eddig... velem egyszer olyan történt, hogy összekapcsolt villamost fogtam ki. A hátsó részbe szálltam fel, egyedül ültem ott, az 1. kocsiban többen vtak. Látszódott az ablakból, hogy az 1. kocsiban ellenőriznek, de ugye nem tudtak átjönni csak ha leszálltak vna meg vissza fel, ez ugye menet közben macerás is. Végül eltűntek a következő megállóban, én ,,megúsztam". Ez nagyjából a Deák gimnázium meg a Szent György tér között volt.


De Szegeden, ha tömegközlekedésre szállsz akkor számolj ellenőrökre sőt a távolsági járatokat is előszerettel ellenőrzik és ha már csak annyi hiba van, hogy elfelejtetted beírni a diák számát, már kapod is büntit.

2017. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!