Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Budapest - Tatabánya - Győr...

A Budapest - Tatabánya - Győr vonalon mikor közlekednek gyorsvonatként Talent motorvonatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó kérdés látod, bár ezeket a vonatokat nem távolsági utazásra tervezték. Nagyon szeretem ezeket, tiszták, kényelmesek, korszerűek csak egy baj van, nincs dohányzó szakasz.
2010. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én inkább azt nem szeretem, mikor van a vonaton dohányzó kocsi... múltkor beültem egy nemdohányzóba, de még ott is büdös volt a levegő. Egyébként én egyetemistaként a Keleti-Tatabánya szakaszon ingázom majdnem napi szinten, pont ma a 12.38-as volt ilyen Talent vonat, csak nem tudom, mikor melyik az, mert akkor inkább azokkal közlekednék mindig :) Azt nem tudom, hogy Győr felől jönnek-e ilyenek, mert úgy még nem találkoztam velük.
2010. máj. 21. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem Talent, akkor Flirt megy a személyvonatokban. Az is majdnem ugyanolyan, mint a Talent.
2010. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyorsvonatként inkább Halberstadtiak (német kocsik) mennek.


Talent csak akkor mehet, ha a vonat nem megy Celldömölk felé, mert arra nincs drót. Azaz a 8:38-as, a 12:38-as és a 15:38-as, Tatabányáról meg a 6:36, 10:24, 14:24, 15:24 kor induló vonat lehetne Talent, de mivel a menetrend nem jelöli, hogy csak másodosztályú kocsi van bennük, ezért nem garantált egyik esetben sem, hogy az menne, sőt nem is szabadna annak mennie. (persze, ettől még mehet)

2010. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!