Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire megterhelő Nyíregyház...

Mennyire megterhelő Nyíregyháza és Miskolc között ingázni hosszabb távon? (vonattal kb.90 km a távolság)

Figyelt kérdés

Oda- és visszafelé is 2 óránként indulnak vonatok átszállás nélkül, a menetidő InterCity járattal 1 óra, személyvonattal másfél óra. Szóval előbbivel 2 óra lenne az út összesen a két város között. A legkorábbi vonat reggel fél 6-kor indul, a legkésőbbi este fél 8-kor, mármint IC (ez összesen napi 8-8 járat mindkét irányba). Személyvonatból van korábbi és későbbi járat is.


Nyíregyházán lakom, ott a városban kevesebb, mint 10 percet kellene gyalogolnom hazáig. Miskolcon belül villamossal, illetve busszal összesen kb. 40 perc alatt jutnék ki az egyetemhez, illetve onnan vissza a vasútállomásra.


2017. júl. 18. 19:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Tehát ez napi szinten kb. 2-2 órányi utazás oda-vissza.
2017. júl. 18. 19:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Eléggé
2017. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Meglehetősen.


Én inkább keresnék albérletet/kolit.

2017. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne! Hetente is unalmas, nemhogy naponta. Én heti 5,5 órát utaztam összesen egyetem miatt, azt untam.
2017. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Van, aki Budapesten belül is közel ennyit ingázik minden nap. De én inkább kollégiumot javasolnék!
2017. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
sokkal jobb életed lenne kolisként, tapasztalat
2017. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég megterhelő, főleg az út hossza miatt, de személyvonaton az utastársak sem könnyítik meg a dolgod, inkább próbálj albéretet kivenni, vagy koliba menni, jobban jársz, nem megy el napi 2-3 óra utazással, tudod azt az időt hasznosabb dolgokkal is tölteni
2017. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!