Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha megvan a jogsim, utána mit...

Ha megvan a jogsim, utána mit kell tennem ahhoz, hogy buszsöfőr legyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy buszt!
2010. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán elmész a volánhoz...
2010. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mármint melyik jogsi? B, C, D??? Ha a buszos megvan akkor elmész a volánhoz/bkv/vt-transman és megkérdezed van-e felvétel.
2010. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Beviz Elek ***** válasza:
Szerintem PAV vizgsa is kellene hozzá... Kérdezd meg, hogy 1, 2 vagy 3 és azt tedd le. Utána gondolom már mehetsz is (bár esetleg lehet nem árt egy kis gyakorlat mielőtt 60 ember bemászik mögéd:D)
2010. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha megvan a D, akkor ahhoz már eleve feltétel a PÁV II. ha jól tudom.


A vonalismeretet csak a közlekedési cégnél tudod megszerezni jelentkezés után.


Ha nincs meg a D, akkor meg kell kérdezni a helyi közlekedési vállalatot vagy vállalatokat, hogy indítanak-e sofőrtanfolyamot.

2010. máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Beviz Elek ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy csak a B és C kategóriás jogsi a feltétele. Sőt, talán PÁV nélkül üres buszt is vezethetsz (és csak pávval vihetsz utasokat is).
2010. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A D-s jogsinak előfeltétele a C-s!Ha megvan a D-s Páv2-vel együtt,akkor elmész személyszállítói vizsgára.
2010. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!