Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKK-s dunai hajózás hogy...

A BKK-s dunai hajózás hogy működik? (lent)

Figyelt kérdés

Elég rá a budapest bérlet (havi diák), vagy kell rá külön jegy? Boráros térről a Margit-szigetig el lehet jutni, ugye? Sokan szoktak lenne rajta (vasárnap 15-16óra között)? Van rajta mosdó vagy büfé?

Gyakorlatilag bármi érdekelhet!

Előre is köszi!



2017. aug. 12. 02:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak munkanapon jó rá a bérlet, hétvégén külön jegy kell. Én egyszer voltam, akkor nem voltak sokan, de állítólag sok turista kedveli. (Meg is értem őket)

A megállókról, járatokról, menetrendről a BKK oldalán tájékozódhatsz.

2017. aug. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Munkanapokon jó rá a Budapest-bérlet, hétvégén 750 Ft-os hajó vonaljegyet kell váltani távtól függetlenül. Boráros tértől a Margit-szigetig el tudsz jutni vele, igen. Hétvégén nagyon népszerű, így a nyitott fedélzet helyei el is szoktak fogyni hamar, de a zárt részben akad azért hely, legalábbis állóhely mindenképp. Mosdó van, bár volt, hogy nem működött. Büfé is van, ropi, csipsz, sör, bor, esetleg valami rövid, de olykor ezek is el-elfogynak.
2017. aug. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
BKV hajó csak télen jó mert tömve van prolikkal.
2018. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!