Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tatabányáról szeretnék eljutni...

Tatabányáról szeretnék eljutni a budapesti Honvéd kórházba. (Robert Károly krt.44) Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Hogy a legegyszerűbb? Vonattal melyik pályaudvarra menjek es onnan merre tovább? Köszönöm
2017. aug. 14. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Délibe érkezés, aztán 2-es metró Deák térig és onnan 3-as Metró az Árpád hídig.


Egyébként, bár lehet nincs választásod, de ha engem kérdezel, jobban jársz ha Győrbe mész. A Budapesti kórházok orvosai és ápolói mind hozzáállásban mint szakmai tudásban hagynak némi kívánni valót. Legalábbis én amíg nem haldoklom rájuk nem bízom az életem mert kritikán aluli ami már itt megy. Ez az egy, ami miatt utálom BP-et.

2017. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felesleges a Dèlibe menni, kerülő. Szállj le Kelenföldön, onnan az M4 metróval a Kálvin térig, majd az M3 metróval Újpest felé az Árpád hídig.
2017. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Árpád hidtol aztán gyalogosan megközelíthető?
2017. aug. 14. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Természetesen, nagyjából 5-10 perc séta. Attól függ mennyire sietsz.
2017. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én "csak" Plasztikai sebészhez megyek oda egyébként.
2017. aug. 14. 21:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, koszonom akkor ez nem egy bonyolult muvelet :) Azt hittem buszozni vagy villamosozni kell, azokat aztán tenyleg nem ismerem, de igy akkor konnyen megtalálom.
2017. aug. 14. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!