Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Érvényes a BKK jegy Piliscsabá...

Érvényes a BKK jegy Piliscsabára Budapestről?

Figyelt kérdés
2017. aug. 16. 23:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak közig határon belül, utána kiegészítő kell.
2017. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
1-es, mutass már nekem egy olyan járatot, ami érinti Piliscsabát és elfogadják rajta akár csak a közig határig a BKK jegyeit... nincs ilyen. A BKK bérletet elfogadják Üröm vasútállomásig, de a BKK jegyet nem.
2017. aug. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%

2-es


Utaztam már közig határig jeggyel nem egyszer, nem kátszer mert Egyetemen majdnem minden haverom közig határon kívül volt és volt, hogy nyáron épp nem volt bárletem. De azért okoskodj még.

2017. aug. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Hármaska... BKK jeggyel (aka vonaljegy) nem tudsz felszàllni a Volánbusz NFM által megrendelt buszjárataira, nem fogadják el. Hidd el, de ha gondolod, a bkk.hu/jegyek oldalon is láthatod, hogy a vonaljegy csak az 1-299 és 900-999 közé számozott járatokon érvényes, ilyen pedig Piliscsabára nem jàr.


Bizonyára összekevered a dolgokat, meg nyomod a piros kezet mint egy barom... A Budapest-BÉRLET, az lehetett a zsebedben, azzal felengednek, mert Üröm vasútállomásig érvényes. De onnantól kell a kiegészítő jegy ahhoz.


Megjegyzem anyagilag sem érné meg BKK jegyet lyukasztani (mivel is? Nincs is lyukasztó!), hiszen az 350 Ft, míg a Volánbusz adott szakaszra eső saját viteldíja ennél alacsonyabb, 250 Ft körüli.

2017. aug. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Piliscsabán nem is jár bkk járat. Hogy a viharba lenne oda jó a jegy?
2017. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem hülyeség azért a kérdés. Normális helyeken nincs olyan szétszabdalt és áttekinthetetlen tarifa, mint Budapesten és agglomerációjában, ahol azt kell nézned, hogy a járat, amivel mész, melyik szolgáltató kezelésében működik. Normális helyeken valódi tarifaközösség van, és fel sem vetődik, hogy két, teljesen azonos feladatot ellátó járműre más fajta jegyeket kelljen vásárolni.
2017. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert egy ismerősöm Tóalmásra vonattal a bérletével utazik, nem vesz külön máv jegyet, hanem csak felmutatja a havit.
2017. aug. 17. 16:09
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Tóalmásra biztos nem utazik vonattal, mert Tóalmáson nincs vasút.
2017. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyre jobb ez a kérdés, a kérdező nagyon képben van.


Szerintem inkább írd le, hogy honnan hová szeretnél menni és milyen bérleted/jegyed van.

2017. aug. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
a vonat Tápiószecsőre megy, és onnan busszal Tóalmásra. Nem értek hozzá, azért írtam ki. De mindegy, majd megkérdem.
2017. aug. 18. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!