Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hajó út? El szeretnénk menni...

TroianaBell kérdése:

Hajó út? El szeretnénk menni párommal a hétvégén Zebegényre, és hallottam, hogy ha hajóval közelítjük meg a helyet, nagyon szép látvány lesz a Dunakanyar miatt.

Figyelt kérdés
Nézelődtem a neten, de nem igazán találtam semmi hajó útvonalat Bp és Zebegény között, illettve hogy mennyibe kerül a jegy rá, mennyi idő az út, a menetrendet se találtam. Ha valaki tud segíteni nagyon megköszönném.:)
2017. aug. 17. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Beírod a googleba, hogy Dunakanyar sétahajó, és átböngészed a találatokat.

Esztergom, Vác, Nagymaros környékén van sétahajózás,

2017. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A neten fellelhető információk alapján Zebegènyben jelenleg nincs menetrend szerinti hajózás. Legközelebb Nagymaroson köt ki menetrendi hajójárat, a Mahart Passnave üzemelteti és nagyon szép az út. De azt is jó tudni,hogy a vasút is közel fut a parthoz, így ha a Duna felőli oldalra ültök, Verőce után már szinte ugyanazt a látványt élvezhetitek jóval olcsóbban és gyakrabban, mint hajóról.
2017. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)
2017. aug. 17. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!