Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debreceniek tömegközlekedés?

Debreceniek tömegközlekedés?

Figyelt kérdés
Valaki meg tudná mondani hogy juthatok ki a vonatállomásról a Böszörményi út 138-hoz? Hol és milyen tömegközlekedési eszközre kell felszállnom? Egyébként augusztus 30-án mennék beiratkozni :) Köszi a válaszokat előre is :)

2017. aug. 23. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki tud pontos információkkal szolgálni? Mert nem értem ezeken a weboldalakon hova kell beírni hogy honnan hova szeretnék menni
2017. aug. 23. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A vasútállomástól elmész a Segner térig 5-ös trolival vagy 10,10a,10y,42,46,46y,46e buszokkal is el tudsz jutni,minden buszban figyeld a kijelzőt,de be is szokták mondani,figyeld hogy mikor következik a Segner tér,ott leszállsz és onnan mármint a Segner térről szemből egy másik buszmegállóból indul a 34,35,35y,36 busz és ezek közzűl bármelyikkel mehetsz az Agrártudományi Centrumnál kell leszállni,ez a megálló neve,ha jól számolom a 9. megálló lesz,szintén figyeld a kiírást a buszban,hogy mikor következik.

Ha leszállsz az Agrártudományi centrumnál,egy zebrán kell átmenni és ott a Böszörményi út 138. ,ez egy egyetem ,de nyílván gondolom oda szeretnél menni.


Ez a legegyszerűbb megoldás 1 átszállással,de pot ott tesz le a busz.


Van a 2-es villamos azzal pedig az állomástól a Görgei utcáig kellene menni és ott leszállni,ez a 17. megálló lenne,itt nem kell átszállni de ahol leszállnál a Görgein,kis gyaloglás lenne még ilyen füves terülteten de nem nagy táv igaz.


Én az elsőt ajánlom.


Remélem segítettem.

2017. aug. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszerű a 3-as leírása!

(ha a 2-es villamosos utat választod, akkor elég egy jegyet venned, ha az első variációt, akkor bizony - egy irányba - két jegy kell.)

Azért egy menetrenden el kellene tudnod igazodni így egyetemistaként...

2017. aug. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Annyi kiegészítés, hogy én szerintem nem kéne köbe vinni, a Görgey utcáig, ha a főépülethez kell menni, vagy a Veres Petibe, akkor már a Károlyi Mihály utcán leszállhat és át a panelok közt, ha az Aranyba, gtk épülethez kell menni akkor is Csokonain szállj le fölösleges közbe menni azért a kb 50 méter spórolásért, én csak hideg téli napokon szoktam :D
2017. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) végül az állomásnál felszálltam a 2-es villamosra és a Doberdó utca utáni megállóban (valami középiskola) leszálltam :) onnan már csak pár perc volt gyalog :)
2017. aug. 31. 19:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Oksi, ügyes vagy!
2018. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!