Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mivan ha Máv vonatra felviszek...

Mivan ha Máv vonatra felviszek biciglit de nem veszek bicigli jegyet?

Figyelt kérdés
meg számolja a kalauz hogy hany bicigli van és mennyi ebernek volt jegye rá és ha nem stimmel akkor körbe kiabál hogy ki nem vet jegyet biciglire vagy mi?

2017. aug. 29. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha 20 collos kerékméretig viszel fel biciklit akkor csomagnak minősül. Tehát a kemping kerékpár.
2017. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
83%
az bicikli,nem pedig bicigli te ...
2017. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Általában nézik, hogy ki száll fel kerékpárral, és ha észben tartja, akkor megkérdezi- rákérdez. Illetve láttam már, hogy leszállásnál ott álltak a kerékpárnál, és akkor vonták jegyellenőrzés alá az utast.


Amúgy:

[link]

"Milyen kerékpárok szállíthatók díjfizetés nélkül, milyen kerékpárok után kell fizetni?

Egykerekű jármű vagy kisméretű, 20' vagy annál kisebb méretű kerékpár díjfizetés nélkül szállítható, amennyiben az utas a kézipoggyász tárolására szolgáló helyek valamelyikén, a többi utas zavarása nélkül el tudja helyezni."

2017. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ertem szoval ha a bicigli kisebb mint 20 akkor a biciglit felvihetem es be kell tennem a biciglit a bicigli taroloba a tobbi bicigli koze ahova a tobbi biciglis teszi a biciglit es akkor ott a bicigli jo helyen lesz a tobbi a bicigli kozott
2017. aug. 29. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
De sötét vagy. :D
2017. aug. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
bicigli
2017. aug. 29. 20:19
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Nyugi engem nem zavar. :D
2017. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alex Fly ***** válasza:
69%

Wazze, gérdező! Talán gerégpárt akartál írni...

Szóval ha nem veszel rá jegyet, jön a galauz és kapsz egy szép csegget, amiért blicceltél.

2017. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!