Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az idős emberekről a buszokon?

Figyelt kérdés
A helyi járat itt reggelente teljesen tele van mindenki nyomorog senki sem fér el van hogy több busz és elmegy úgyhogy nem férünk fel rá. Erre ma egy idős néni ezen a buszon elkezd hőbörögni hogy minek jár ennyi diák busszal ezt már nem tudja elhinni nem kéne nekik busszal járniuk mert a táskájuk túl sok helyet foglal. Én ezen személy szerint nagyon kiakadtam hiszen attól hogy ő nem diák nincs több joga utazni a buszon mint egy fiatalnak és mi is ugyanúgy szenvedtünk mint ő. Nektek mi a véleményetek az ilyen idősekről, akik szt hiszik hogy nekik tobb joguk van mindenhez mint egy diaknak? Veletek tortent mar hasonlo?

2017. szept. 8. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Velem olyan történt, hogy a diákok félrelökdösték a felnőtteket, hogy Ők felférjenek a buszra. Ott elfoglalták az ülőhelyeket, mindenki más csak állni tudott. Ez iskola időben minden nap így van. Távolsági járat.
2017. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Nemértelek.

Törvény van rá, hogy boltba menni vagy reggel 7-kor kell, vagy délután 5-kor.

Patikába esetleg 6-kor is szabad, de legalább 10 receptet kell vinni aláíratlanul és még a széklet folyósságát is a patikussal kell megbeszélni.

Szegény megfáradt nyugdíjasoknak jár az ülőhely. A szatyruknak meg a másik.

Előre kell őket engedni (szerintük), hogy aztán odagyógyuljanak az ajtóba, mert csak 2 megállót mennek.


Ők megdolgoztak ezért.


Én meg épp azért megyek dolgozni, hogy legyen nyugdíjuk!

2017. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos, amelyik beszólogat, arról megvan a véleményem, mentálisan kattantak. De amúgy semmi bajom nincs az öregekkel, ha reggel van dolguk és akkor akarnak menni, akkor menjenek, csak ne piszkáljanak.
2017. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Nézd, arról az intoleráns idős emberről, aki csúcsidőben azon problémázik, hogy túl sok a diák, ugyanazt gondolom, mint arról az intoleráns fiatalról, aki türelmetlenül pörgeti szombat délelőtt a szakadt verdája motorját a piac előtti zebránàl, mikor épp kelnek àt az idősek.


Nem kell egymásra haragudni azért, mert egy bizonyos élet szakaszban az adott szakaszhoz tartozó tevékenységet folytatunk. Igen, a diák reggel fel 8-kor foglalni fogja a helyet a sok táska miatt, a nyugdíjas meg ugyanekkor az orvoshoz tart. Nincs ebben semmi kivetnivaló. (A piacozás más kérdés, azt nem volna muszaj csúcsidőben - ezért korlátoznák az ingyenes utazást idôben.)

2017. szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Nálunk ha jól láttam nem volt lökdösődés de nem láttam be az egész busz lehet hogy ez is volt a konfliktus oka. #2es válaszoló hát én sírok😂🤙🏿 Van benne igazság😂😂
2017. szept. 8. 18:31
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Ez melyik busz?


Én is utálom mikor reggelente befoglalják a helyeket, de azt is amikor valaki nem veszi le a hátizsákját, vagy amikor bődületes szatyorkavalkáddal szál fel valaki.

2017. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hat nem budapesti, videki helyijarat
2017. szept. 9. 23:14
 8/11 anonim válasza:
100%
09-09 19:15 Jól írta , a megpakolt táska sokszor 2-3 ember helyét elfoglalja, van hogy le sem ülnek a szabad helyekre nem érdekel senkit hogy még 10-en fel akarnak szállni, vagy 20-an.
2017. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előzővel! ;-)
2018. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát mindenki leveszi a táskáját, aki jól van nevelve, de nem tudunk mást csinálni, ha 10 órám van nem tehetem meg hogy csak 5re viszek felszerelest hogy tobben beferjenek a buszba😊
2018. jan. 5. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!