Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az idős emberekről a buszokon?

Figyelt kérdés
A helyi járat itt reggelente teljesen tele van mindenki nyomorog senki sem fér el van hogy több busz és elmegy úgyhogy nem férünk fel rá. Erre ma egy idős néni ezen a buszon elkezd hőbörögni hogy minek jár ennyi diák busszal ezt már nem tudja elhinni nem kéne nekik busszal járniuk mert a táskájuk túl sok helyet foglal. Én ezen személy szerint nagyon kiakadtam hiszen attól hogy ő nem diák nincs több joga utazni a buszon mint egy fiatalnak és mi is ugyanúgy szenvedtünk mint ő. Nektek mi a véleményetek az ilyen idősekről, akik szt hiszik hogy nekik tobb joguk van mindenhez mint egy diaknak? Veletek tortent mar hasonlo?

2017. szept. 8. 16:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tizenöt éve is ugyanez volt. Helyközi járat, volt, hogy meg sme állt a megállóban, annyira tele volt, mamó hőbörög a megállóban, hogy a diákok miatt nem fér a buszra. Beáll egy busz, amin még van vagy három embernyi hely, felnyomakszik rá, és hangosan méltatlankoduik, hogy ő idős, és azonnal engedjék őt leülni. 10 km-es út a két város között, a nénin kívül csak diákok a buszon. Ja, és a néni két megállót ment.


Volt másik sztorim, Mezőberényből jártam Egerbe fősulira. Hetente vagy kéthetente jártam haza, naponta két busz, kora reggel meg délután. A skacokkal már beálltunk a megállóba, hogy majd szépen berakjuk a táskát alulra, és beülünk hátra a buszban. Közben jöttem még páran mások az suliból, középiskolások, fene tudja. Jön a mammer, már úgy nagyjából áll a sor, és a botjával, nem viccelek, szétcsapkodja a sort, mert ő elöl akart állni. Elsőnek akart felszállni, elsőnek akart leülni. És megmondjam hova utazott? Füzesabonyba, ahova volt külön busz is, nem pedig a távolsági, fél Magyarországot átutazó busz.


Már dolgoztam, nem is tudom, hol voltam, szabadnap, majdnem töküres busz, olyan délelőtt tizenegy óra. Hátul ülök, majdnem a leghátsó ülésen, hátizsákom a mellettem lévő ülésen. Öregasszony odajön, és elkezd kiabálni, hogy ő oda akar ülni, vegyem el a táskám, mégis mit képezlek magamról. Volt egy csomó üres hely, kettes ülés is. Inkább átültem én máshova, az öreg meg még azon problémázott, hogy milyen bunkó vagyok én.

2019. okt. 30. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!