Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Westend-től hogy jutok el a...

Westend-től hogy jutok el a Móriczig (Mórisz Zsigmond körtér) tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés

2017. szept. 8. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Legegyszerűbb a 4-es vagy 6-os villamos. A 4-esnél kicsit kell sétálni, de az kb. 100m. A 6-os a móriczra megy.
2017. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért az a 100 méter egy erős alábecslés. Nyilván vállalható a távolság, de a sűrű közlekedés miatt felesleges a 4-essel menni.
2017. szept. 9. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

6-os villamos.


Vagy a másik lehetőség, hogy M3-mal Kálvin térig és onnan M4. Ez a megoldás pár perccel gyorsabb lehet.

2017. szept. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

2# Lehet, rég jártam arra napi rendszerességgel, de akkor nekem tényleg ilyen kis bakfittynek tűnt a Fehérvári Útról.


Egyébként nem értem mit kell valami majomnak lepontozni, amikor a kérdésre helyes választ adtam. Nyilván lehet sok féle képpen menni, akkor itt az megy, hogy lepontozzuk egymást, aki nem az általunk használt útvonalat használja?

Nagyon sötétek vagytok barátaim.

2017. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: ha a villamos orrába vagy, akkor kb. 300 méter. (Ha nem tud beállni a villamos és a hátuljába vagy, akkor mondjuk 400). Ez egy egészséges embernek 3-4 perc séta.


ui: Én azért adtam neked egy zöld kezet.

#3 voltam.

2017. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:) Köszi, mondjuk gondoltam hogy nem az pirosozik, aki majdnem ugyanazt ajánlja.
2017. szept. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!