Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tudnátok olyan offline térképe...

Tudnátok olyan offline térképet ajánlani, amellyel megtalálom az egyes megállókat Budapesten?

Figyelt kérdés
A SmartCity - t használom és bárhova el tudok jutni vele, de amikor átszállok, egy csomoszor nem tudom, hol van éppen a megálló. Az augmented reality funkció pedig nem igazán jött be. Most úgy csinálom, hogy mindjuk SmartCity kiírja, hogy Zenélő kút megállóbol indul, akkor Google Mapson beírom és így megvan. Igazabol olyan kellene, mint a Google Maps, csak offlineban.
2017. szept. 10. 14:03
 1/2 10 deka farhát ***** válasza:
A google maps is működik offline módban, a térképszelvényeket le lehet tölteni.
2017. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tényleg. Jajj ezt nem találtam. Tok jó. :) köszi. csak azt nem tudom, amikor mondjuk megérkezem a Széchenyi térre a 2-es villamossal, akkor onnan ugyebár megy busz is tovább, de soha nem bírom megtalálni, hogy pontosan honnan. És ilyenkor hiába írom be, hogy Széchenyi ter, mert a villamos megállóhoz vezet. Pl 16- os busszal mentem volna tovább, de a SmartCity oda vezetett, ahol nem volt megálló.... így végül mentem inkább gyalog a Deák térig, de az ilyeneket jó lenne elkerülni. Van valami tippetek? Vagy pestiek ti hogyan csináljátok, ha nem tudjatok, hol a megálló?
2017. szept. 10. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!