Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha a déliből megyek a nyugatib...

Ha a déliből megyek a nyugatiba akkor átszállójegy vagy vonaljegy kell?

Figyelt kérdés
Megyek én a nővérem és anya akkor valamelyikből kell 3-at venni igaz?

2017. szept. 10. 23:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én hónap végén megyek.

A vonatjegyet megvesszük itthon ahol indulunk azzal nem lesz gond. Csak, hogy áérek-e 1 óra alatt ha kell metrójegyet venni azt mi pénztárnál szoktunk.

2017. szept. 11. 23:27
 12/13 anonim ***** válasza:

Mint írtam, 20 perc a menetidő.


Ha összesen 1 órád van, akkor komoly matematikai műveletek elvégzésével megkapod, hogy 40 perced lesz jegyet venni.


Ennyi idő alatt még egy süketnéma eszkimónak is sikerülne vonaljegyet vennie.

2017. szept. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12-es! Ne legyél annyira fölényeskedő, mert nem áll jól!

Tegyük fel, másodpercre pontosan érkezik a vonat. Akkor is kell olyan 8-10 perc, amíg végigcaplat a peronon, lemegy a lépcsőn, be a metróba.

Ott egy teljesen ismeretlen szerkezeten, mire megveszi a jegyet, 2-3 perc. Ha van pénztár, ott is kell ennyi, sor nélkül.

Aztán lemegy a mozgólépcsőn, még egy perc.

Tegyük fel, azonnal indul a szerelvény.

A Deákon az átszálláshoz is kell 4-5 perc. Tegyük fel, ott sem kell semmit várakozni.

Nyugatinál fel a lépcsőn 2 perc, át az aluljárón, 2-3 perc, megleli a vonatot, s végigmenni a peronon 5-10 perc.

Azért nem olyan nagyon sok az az egy óra.

2017. szept. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!