Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nektek a szóló vagy a csuklós...

Nektek a szóló vagy a csuklós busz tetszik jobban és miért?

Figyelt kérdés
Én a csuklósakat szeretem, főleg ha amúgy is szép a karosszéria és az ajtók is. Nagyok és méltóságteljesek, ahogy fordulnak a kanyarban, meg ugye a méretük maga is vonzóvá teszi őket.

2017. szept. 14. 19:00
 1/9 anonim válasza:
88%

Én a simát bírom, mert azzal lehet repeszteni dombon, hegyen szinte mindenhol...:)

De azt megjegyezném, hogy a csajok feneke azért szebb a buszoknál.:D

2017. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
90%
Attól függ merre akarsz menni. Amúgy szerintem a csuklós mert több a hely.
2017. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Én is a csuklósokat szeretem nagyon, valahogy szebbek is, és imádom, mikor a nagyon szűk helyeken centiznek vele a sofőrök nagyon lazán, a rutinnak köszönhetően. Meg amúgy a hatásfokuk is sokkal jobb a csuklósoknak, sokkal több ember fér egy járműre, és egy sofőr elég ehhez.
2017. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
A csuklósők. Különösen azok a lenyűgözőek, amiknek kormányzott hátsó kereke. (pl. ik280)
2017. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Inkább a csuklós, de azok közül is van, ami nem igazán esztétikus:

[link]

De ő szép (marad):

[link]

2017. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csuklós, szeretem nézni ahogy "csuklik" a kanyarban. :D
2017. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alex Fly ***** válasza:
Általában a csuklós. De a legszebb akkor is az Ikarus 55. Az első válaszolónak csak annyitb hogy sok lány örülne, ha ilyen formás hátsóval rendelkezne...
2017. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha városi buszok, akkor nekem az emeletesek tetszenek, főleg a berlini hosszabbak: [link]


Utazni is ezekkel a legjobb élmény. Ha az említett kettő közül kell választani, akkor csuklós.

2017. szept. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a szólókat szeretem jobban. Valahogy nekem kompaktabbak. Persze azt utálom, amikor a 34 helyett (Mercedes Citaro csuklós) télen beállítanak egy Ikarus 260-ast (tavaly volt rá példa nem egyszer). Azt sehol se szeretem, ha tömve van.
2017. szept. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!