Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért ilyen bunkó ez a busz...

Miért ilyen bunkó ez a busz sofőr?

Figyelt kérdés
Le akartam szállni,ott voltam a harmadik ülésen, felálltam, oda mentem az ajtó elé, erre nem állt meg, és amikor momdtam neki hogy elnézést de nem állna meg? Elkésett velem ordítani hogy miért nem nyomom meg a gombot stb... De istenem, hát nem lát hogy ott vagyok és arra várok hogy meg álljon? Az volt a Szerencsém hogy volt másik buszmegálló is és ott megállt....Miert ilyen paraszt egyes buszsofor?

2017. szept. 18. 12:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2%
Jellemző hozzáállás buszsofőröknél. Szerintem már nincs türelmük a munkájukhoz. Tisztában volt vele, hogy le szeretnél szállni, de már csak azért sem állt meg. Mivel nem jeleztél, neki van igaza, de szerencsére vannak kedvesek is. Ők minden probléma nélkül megállnak vagy megkérdezik, hogy le szeretnél e szállni.
2017. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Te egy nejlonzacskóban nevelkedtél? Ha la akarsz szállni, jelezni kell.
2017. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

#1 Attól, hogy odasétál valaki az ajtóhoz, még nem 100%, hogy le akar szállni. Én is szoktam sétálgatni a metrón, villamoson, buszon elmélázva, bámulok kifelé, stb. Azért van az a leszállást jelző gomb, hogy ne kelljen a buszsofőrnek fejlett telepatikus képességekre szert tenniük... :D


Ettől még nyilván nem ordítania kellene...

2017. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Tény, hogy nagyon sok bunkó, de miért nem jeleztél? Gondolhatta azt is, hogy csak előre oda mentél és a következőnél akarsz leszállni, mielőtt jeleztél! Most itt te voltál a paraszt!
2017. szept. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4%
#3: Ha valaki ül, majd a megálló előtt odasétál az ajtóhoz, az szerintem eléggé nyilvánvaló, hogy mit szeretne.
2017. szept. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
kanos volt
2017. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Jelezni kell, aki nem tudja az tényleg egy bunkó.

A busz sofőr nem az figyeli hogy ki merre járkál, esetleg nem is gondolat olvasó.

A leirtak alapján te vagy a paraszt és a bunkó.

2017. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Leszállás jelző gomb. Lehet ízlelgetni...

Ha a buszvezető mindig megállna, amikor valaki az ajtóhoz sétál (szomszéd Rózsi néni már 3 megállóval a leszállás előtt ezt teszi), akkor meg az lenne a baj...

Persze ordítania nem kellett volna, de ő meg nem taxisofőr, hogy beszólásra álljon meg.

2017. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A kis kényelmes! :-)
2017. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a sofőrnek igaza van, mert a gombbal kell jelezni. Nem lehet elvárni tőle, hogy vezetés közben még arra is figyeljen, hogy ki áll az ajtóba. Másrészt viszont ordibálni és bunkónak lenni nem kell. El lehet mondani normális hangnemben is, hogy legközelebb tessék a gombot használni, a következő megállónál leszállhat.
2017. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!