Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Helyijaratos konfliktusos...

Helyijaratos konfliktusos storykat meseltek? 😁

Figyelt kérdés

En meg csak identol jarok busszal iskolaba, de ez alatt a par nap alatt is tobb konfliktusnak is tanuja voltam. Veletek tortent hasonlo? Ha igen elmeselitek?


Tegnap:

Tarsasaggal allunk a buszon, nyilvan kisterpeszben es nem osszezart labbal, hiszen ugy eldolnenk az elso kanyarnal. Egyaltalan nem raktuk ki a labunkat az utba. Jon egy kb 70-80 koruli neni. Mi udvariasan probalunk felrehuzodni ami egy teljesen tele levo buszon nem meglepo modon nem nagyon sikerult. A neni egyszercsak alkezdett orditani hogy:

-ezek gyilkosok! Ki akarjak torni a labam, azt akarjak hogy meghaljak!

Valaki kotulunk udvariasan valaszolt hogy:

-ne tessek minket hibaztstni, mi sem ferunk el!

Erre a neni:

-Szegyentelenek!

Erre paran elkezdtunk nevetni, ugyanis elorebb alltunk a tarsasagnal picivel, kb 3-4 meterre a nenitol. Nem tudtuk hogy nekunk szol a mondandoja, ameg ezt meg nem hallottuk:

-Szoljatok annak a ket hulye idiotanak elol hogy akkora pofont sdok hogy a fal adja a masikat, hogy nem szegyellik el magukat!

Mivel mi tenyleg nem csinaltunk semmit ezert itt sem fogtuk hogy rolunk van szo, ameg a tobbiek nem szoltak, hogy mi vagyunk a neni problemaja. Ekkor mar a korulottunk allok is ertetlenkedve kerdeztek hogy mit csinaltunk hogy ennyire kiakadt s holgy, hiszen ok nem lattak semmit (mert nem is tortent semmi).

Mi nem toltunk semmit, probaltunk csendben marsdni.


Ilyenkor mi a jo dontes? Csendben turni ahogy lehord minden utolso gyilkosnak a neni, vagy megkerdezni tole hogy mi a problema? Veletek mar tortent hasonlo? Elmeselitek?



2017. szept. 20. 06:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

sajnos a szitu ismerős. Az idős nő sajnos olyan közegben él, ahol állandó sérelem éri. Ezt nem tudja feldolgozni. Mindenkire haragszik, haragjának több eredője van:

-megöregedett, kiégett, kevés a nyugdíja, nincs segítsége, beteg, a sok gyógyszer elviszi a pénzecskéje jó részét, minden rossz a lakásában, nem tud új kályhát, rezsót, ágyat venni, kerülik az emberek valamiért..


nos ezeken nem tudsz változtatni, tehát nem kell vitatkozni, sem visszaszólni. hagyd a francba, mert ez így volt tíz-húsz- ötven évvel ezelőtt is..


ne feledd, antagonisztikus az ellentét az életkor miatt.

2017. szept. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csendben tűrni. Agyilag már nincs a helyén az ilyen, már jó ideje. Ezzel a buszon lévők nagy része is tisztában lesz nyugi, érteni fogják.
2017. szept. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan lehet röhögni. neki mindegy, ti meg legal ább jól szórakoztok
2017. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
A Kádár-korszak hátramaradt szemete a proli-nyugger-mammer halmazok közös metszete. Nemritkán vörösdiplomás "értelmiségi", de attól még ízig-vérig proli. Nyugi, 10-15 éven belül mind eltűnik. Ezt bátran lehet nekik mondogatni is.
2017. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Középső ajtónál kapaszkodva utazok, mert ott volt csak hely. A nagy megállónál megállunk, az összes ajtót kinyitja a sofőr, egy ittasabb emberke száll fel előttem és az utolsó lépcső tetejére érve megtántorodik, de úgy, hogy belém kapaszkodott meg hogy ne essen el. A vége az lett, hogy mindketten kiestünk az ajtón, habár én csak félig, mert szerencsére azért egyik kezemmel fogtam a korlátot.
2017. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
4-esnek pacsi.
2017. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őrült öregasszonyos sztorim nekem is van. Öreglány nyomakszik az ajtó felé a tömött buszon, félre húzódok, amennyire tudok, hogy le tudjon szállni, erre elkezd rikácsolni, hogy ő engem feljelent, mert ki akarom lökni az ajtón.
2019. okt. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!