Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha oda vissza veszek jegyet...

Ha oda vissza veszek jegyet vonaton, és vissza felé nem használom el, akkor a vissza útnak az árát vissza térithetem?

Figyelt kérdés

2017. okt. 15. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
A visszaút előtt, ahonnan visszafelé szól a jegyed, ott tudod a jegy visszaúti részét visszaváltani. Kezelési költség levonása mellett visszaváltják. Részetek a MÁV/GYSEV üzletszabályzatban olvashatók.
2017. okt. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%
Igen, a kiindulási állomáson még aznap visszaváltják (Tehát ha pl. Budapestről Győrbe szól a jegyed akkor Budapesten válthatod csak vissza, illetve Győr és Budapest között bárhol visszaváltják arányosan ha korábban leszállsz (tehát ha félúton szállsz le akkor a felét). Ebből lejön valamennyi kezelési költség.
2017. okt. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem akkor már sajnos lekéstem.köszönöm!
2017. okt. 16. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!