Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Elmúltam 65 éves, úgy tudom...

Elmúltam 65 éves, úgy tudom hogy tömegközlekedési eszközökön ingyen is utazhatok. Milyen eljárásban valósíthatom meg ezt a kedvezményt? Elég-e igazolni a vonaton, autóbuszon egy személyi igazolvánnyal az életkoromat?

Figyelt kérdés

2017. okt. 30. 20:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kell majd kártya, hiszen lesznek olyan területek, ahova fizikailag nem lehet majd belépni kártya nélkül. De hogy január 1-től érvénybe lép, azt erősen kétlem, és én nem is látok ilyesmit sehol leírva. Ez a rendszer most kb. 10 éves csúszásban van, a RIGO oldalán 2018 nyarát látok leírva, de szerintem azt is erős fenntartással kell kezelni. 2019. január 1. már sokkal reálisabb, addigra el tudom képzelni, hogy már ténylegesen élesben menni fog a rendszer.
2017. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!