Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az m3-as metró vonalán mennyi...

Dallam99 kérdése:

Az m3-as metró vonalán mennyi idő a pótlóbuszokkal eljutni Kőbányától a Kálvin térig?

Figyelt kérdés
Ma mennénk és nem tudjuk melyik vonattal menjünk. Hallottunk rémhíreket, hogy 1 óra vagy még több, de aki utazott már esetleg, az meg tudja ezt mondani?

2017. nov. 4. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Ha jól tudom csak az északi részét csinálják,nem a teljes vonalon. Az katasztrófa lenne. Újpest központ-Lehel tér között csinálják.
2017. nov. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

20-25 perc

Hétvégente és esténként teljes vonalon pótlás van.

2017. nov. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyes, rosszul tudod, hétvégén és este az M3-as metró egyáltalán nem közlekedik.


Kérdező, a megszokott 15 helyett 25 perccel számolj, ha a pótlóbuszt választod. Alternatíva még Kőbánya alsótól a 9-es busz, az 20 perc alatt éri el a Kálvin teret. (Magyarul sokat nem nyersz vele, csak talán kevésbé zsúfolt, mint egy beérkező vonat után az első egy-két metrópótló busz.)


És nem rémhírekre kell támaszkodni, hanem valós információkra. Én sem utaztam még a pótlóval, de a BKK Futár alkalmazás vagy a weboldal alapján valós idejű járatinformációkhoz lehet jutni igen könnyen. Indulásnál keresd fel a bkk.hu oldalt - minden infó az arcodba lesz tolva.

2017. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyit tennék hozzá, hiába a tervezett sűrű indítás, a forgalomirányító lámpák átprogramozása, a felszíni közlekedés nagyon ki van téve a forgalom változásainak Még az ideiglenes buszsávokkal együtt is.

Kell pár hét, mire beáll ez a rendszer, s a tapasztalatok alapján jobban tudj tervezni.

2017. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!