Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hová ülnétek le lányok?

Hová ülnétek le lányok?

Figyelt kérdés

Gyakran figyelem a lányokat, nőket, ha nincs szabad hely ki mellé ülnek le vonaton, buszon.


De mi alapján választotok?


pl. az alábbi lehetőségek közül:

- korban veled egyező lány

- öreg néni

- középkorú hölgy

- átlagos korodbeli srác

- nálad valamivel idősebb, de jóképű pasi


Nyilván még n+1 féle lehetőség van leülni vagy le nem ülni.


Azt sem hiszem, hogy random választotok, mivel általában mindenki kinéz néhány lehetőséget,

nem csak úgy leül oda, ahol először talál helyet.



2017. nov. 7. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy a hölgyek helyett válaszolok, mellém gyakran le szoktak ülni a lányok. :] De előtte valahogy egyáltalán nem szoktak "megnézni" engem. :D


30/F

2017. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Én többnyire inkább állok olyankor, nem ülök le senki mellé szívesen. Ha nagy távolságról van szó amit nem tudnék végig állni akkor az ajtóhoz legközelebb szoktam helyet keresni, kb mindegy akkor már ki mellé ülök. Ha az illető nem büdös, ápolatlan és nem nagydarab akkor mindegy a kora, neme. Nagyobb emberek mellé nem ülök csak szívesen, mert a távolsági buszon amúgy sincs sok hely, de mellettük még annyira se férek el.


Amúgy ha gyakran figyeled a nőket akkor le tudtál volna szűrni egy mintát, ha létezne. De ha nem látsz benne akkor tényleg az első szabad helyre leülünk és kész. Nem szoktuk túlgondolni, neked se kéne.

2017. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a másodperc töredéke alatt, általában ilyen szempontok szerint szoktam dönteni:

- mennyire vékony az illető (elférek-e kényelmesen mellette)

- mennyire tűnik ápoltnak

- mennyire van sok cucca


Illetve a nagyon idős néniket kerülni szoktam, mert elég sok rossz tapasztalatom volt már velük, így ha lehet, inkább más mellé ülök.

2017. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Szia!

Mivel buszsofor vagyok így a bal 1-be ültem, nem volt probléma ki mellé üljek :) dolgozni kocsival mentem, ott megint nem volt ilyen gondom (hajnal fél 4re jártam, nem volt olyankor buszom). Ha mégis busszal mentem valahova akkor vagy nem ültem le mert kollégával beszélgettünk vagy ha leültem más mellé akkor azt néztem, hogy elferek - e az utas mellett ill. melyik ülés(ek) szabad(ok). Van néhány hely ahol nem szeretek utazni. Az hogy az illető fiatal, idős, nő v férfi nem igazán érdekel. A fő szempont az, hogy elferek-e. (sok cucc az utasnál, nagy darab-e) de alapvetően legelől v leghátul ill ajtó közelében szeretek utazni. Így elsősorban ott szoktam helyet keresni.

(Azért írtam múlt időben az elején, mert perpill nem dolgozok. Babával vagyok itthon, de jövőre folyt.köv.)

Üdv 27N

2017. nov. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!