Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szeged-Budapest vonalon...

Szeged-Budapest vonalon közlekedő vonatok 1. osztályán van konnektor?

Figyelt kérdés
Ha van, akkor szokott is működni? Minden ülésnél van?

2017. nov. 8. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi jóra ne számíts!!!
2017. nov. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-el értek egyet.

Éppenséggel lehet, hogy lesz. De ne számíts semmi jóra.


Múlthéten vonatoztam (nem Szeged-BP) ezzel a Stadler motorvonattal. Volt benne konnektor egy csomó, de mindegyikben volt valami vakdugó ami miatt nem lehetett használni. (Jó nem mindegyiket néztem meg, csak a környéken egy 4-5öt. De az mind ilyen vakdugós volt.)

2017ben a MÁVnál luxus a 230.

2017. nov. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A helyedben egy jó erős power bankot vinnék.(Telefonhoz/tablethez)


Laptopot semmi esetre nem dugnék Mávos konnektorba. :D

2017. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szeged-Budapest között közlekedő 6-7 szerelvény közül 1-2 kocsi esetében nincs konnektor, a többiben van és ezek nálam eddig mindig működtek (rendszeresen utazom).
2017. nov. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Végül nem utaztam, így nem volt rá szükség, de egy kicsit azért elszomorító, hogy ezek szerint még az 1. osztályon sincs majdnem biztosra garantálva (Szeged-Budapest vonaltól függetlenül).

2017. nov. 13. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!