Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Boráros vagy a Határ út...

Boráros vagy a Határ út biztonságosabb várakozóhelynek este?

Figyelt kérdés
Csak érdekel mi a ti véleményetek mert szerintem ugyanaz mindkettő de vannak akik a határ utat mondják jobbnak/biztonságosabbnak és hátha ti tudtok mondani friss észrevételeket.

2017. nov. 8. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Boráros téren már jópárszor várakoztam, nem volt vele gondom. Soha senki nem piszkált, sőt, hozzám se szóltak javarészt.
2017. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Borároson nagyobb eséllyel jön oda hozzád valaki, de az csak nagy százalékban kéregető piás csöves.

Határ úton sokkalta ritkábban jönnek oda hozzád, de ha igen, az kötekedősebb, s lehet nem csak az apróra hajt.


Személyes tapasztalat alapján is ezt tudom megerősíteni, hogy Borároson mindig jött hozzám lejmolni csövi, főleg ha volt nálam jó kis melegszenya is (a melegszenya plusz pont borárosnak :D), Határ úton meg eddig nem, de láttam jó pár nem túl bizalomgerjesztő figurát ott várakozás közben (vagy nappal áthaladva is a feljárónál ülve)

2017. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2017. nov. 8. 21:41
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igen melegszenya az plusz pont csak az a gond a csöveseknek is :D
2017. nov. 8. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan várakozhatsz mindkét helyen, emiatt ne kerüld már meg egész Ferencvárost (gondolom az 54-esekre hajtasz), főleg ne metrópótlás alatt. Még Budapest leggázosabb csomópontjaiban is van akkora élet vagy annyi kamera, hogy ne kelljen semmilyen erőszakos bűncselekménytől tartanod. A kötekedő részeg más tészta, de belőlük meg van mindenhol a városban éjjel.
2017. nov. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az is igaz
2017. nov. 9. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!