Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire veszélyes este az...

Mennyire veszélyes este az Orczy tér, keleti pályaudvar környéke?

Figyelt kérdés

A munkahelyen mondták,hogy ezekután néha vállalni kell majd túlórákat is,ez azt jelenti,hogy este 8-9 körül végeznék az Orczyn,utána tömegközlekedéssel kell eljutnom blaha vagy keleti irányába. Hallottam,hogy arrafelé élni nem nagyon ajánatos,de így munkából hazaindulni is para?


29/N


2017. okt. 27. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A városi átlagnál több problémás alak mozog azon a vidéken, de a forgalmas Orczy úton illetve a 24-es vonalán aligha lesz problémád. Mondom ezt úgy, hogy ismerősömnek, aki a közelben dolgozik, sok hölgy kollégája van és ha valaki, ő tuti sztorizott volna nekem attrocitásokról, mert van az illetőben némi rasszizmus.
2017. okt. 28. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

az a környék Pest egyik segglyuka.

lehet hogy 3 év alatt egyszer sem rabolnak ki, nőként jobb esélyeid vannak, főleg ha nem villogsz a telefonoddal. A portyázó hordák inkább a férfiakat rabolják le

2017. okt. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kellemetlen környék, de szerintem nem lesz semmi, csak kellemetlen lesz az "olyan" egyének látványa.

Nő vagyok, józsefvárosi, szélén lakom, marha jó részen, de nyilván néha van dolgom a kerület kellemetlenebb részein is.

2017. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es: szerintem amúgy is alap, hogy értékeket nem nagyon mutogatunk feleslegesen semmilyen közlekedési eszközön. Ehhez nem kell az Orczy úton utazni.
2017. okt. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
#4: XI. kerülterben sokszor tabletet és laptopot is elővesznek BKV-n, utcán... szerintem ez lenne a normális.
2017. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az Orczy úton is előveszem a telómat, mondjuk valakit várva, ácsorogva, hosszasan már nem biztos, hogy életbiztosítás telót nyomkodni.


A XI. kerületezést meg úgy általában a "budázást" már unom.

A XI. kerületben van egy utca, ahol rendesen féltem fényes nappal, azóta pedig el is kerülöm. Illetve a szomszédjában még egy, ahol eddig mindig volt kétes alak, amikor elsétáltam ott, bámultak is.

2017. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
unhatod a budázást, de attól még más világ....
2017. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem! ...

Az Etele út/Fehérvári útnál "csövesgránátot" ivó hajléktalanok, a lerobbant sarki kocsmában volt már kocsmai verekedés, a Sparral szemben rossz arcúak, a Feneketlen-tó környékén szintén.

A Flórián tér egy részén is vannak fura alakok. Mondjuk én nagyon szeretem azt a teret, de a Szentlélek felé az út déli oldalán elég érdekes.


Egyébként rablások, meg főleg betörések a "jobb" részeken vannak egyébként.



Nem szeretem, ha az otthonomat szidják, általánosítva.

2017. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Nah melyik kocsmában mem volt még verekedés. A Gomba kocsma meg hangulatos hely :) Párszor már ittunk ott, mivel a közelben nincs igazán alternatíva, csak a Móricz környékén.

A spar mögött laknak csövesek, de meg csak tarhálni sem állítottak meg soha. Nem agresszívak.

2017. okt. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a Flórián környéke már elesett, elcigányosodott. Laktam arra összesen vagy 6 évet. láttam a tendenciát, elég is volt
2017. okt. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!