Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debreceniek! Hogyan tudok...

Debreceniek! Hogyan tudok eljutni a vasutallomastol a Kassai uti campusig vagy a Fonix csarnokig?

Figyelt kérdés
Hanyas villamosra/ buszra kell felszallnom az allomason?
2017. nov. 21. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

16-os busz onnan indul, de nagyon ritkán jár, kár vele foglalkozni.


Kijössz az állomásból, előtted a villamosok indulóhelye, azon túlmész pár méterrel, és ott áll meg az 5-ös troli.

Pár percenként jön, negyed óra alatt ott vagy.

Laktanya u. vagy Főnix nevű megállóhely, a Campus elég nagy területen van, majd meglátod, hogy neked melyik megálló van közelebb.



[link] 5A/O/5/hu

2017. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
[link] 5A/O/0/hu
2017. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

n, miért nem fogadja el a linket, válaszd ki az 5-ös trolit, és katt a nagyállomás megállóra.

de megállót nem is muszáj választani, úgyis jön gyakran.

2017. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Egy somogyi kis faluból is meg tudom nézni úgy, hogy 47 évvel ezelőtt jártam Debrecenben, néhány napot töltöttem ott.


Nem kell ahhoz debreceninek lenni, hogy valaki a Debreceni Közlekedési Zrt. honlapján az útvonaltervezőbe indulási helyként be tudja írni, hogy Nagyállomás, érkezési helyként pedig, hogy Főnix csarnok. (Végig sem kell írni, mert néhány karakter után felkínálja.) Ezután már csak az indulás tervezett időpontját kell kiválasztani (dátum, óra és perc), és felkínálja az időponttól kezdődő 5 legközelebbi lehetőséget.

Amelyik lehetőségre kattintunk, annak a részletezését is megírja (felszállás helye, járat, indulás időpontja, megállók száma, átszállás helye –ha van-, gyaloglások hossza –ha van-, és mindezt mozgatható, nagyítható, kicsinyíthető térképen is mutatja.


Például, 2017. november 23-án 9 óra 12 perctől néhány képrészlet:

[link]

[link]

[link]


A Campushoz érkezési helyként Kassai út 26-ot kell beírni, és azzal is lehet terveztetni.


A DKV honlapja: [link] ← itt lehet az útvonaltervezőre kattintani.

Vagy, közvetlenül az útvonaltervező: [link]

2017. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Holnap megyek nyilt napra es sosem voltam meg Debrecenben, nagyon halas vagyok nektek, koszonom a valaszokat!
2017. nov. 21. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!