Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ez így rendben volt?

Cody00 kérdése:

Ez így rendben volt?

Figyelt kérdés
A minap vonatoztam fel Budapestre Tápiógyörgyéről, de a menetjegyemet se od sem vissza nem kezelték le (a kalauz ismerős volt). És miután a tápiógyörgyén megvett jegyement szerettem volna ugyaott visszaváltani. Ami nem sikerült mert a jegypénztáros arra hivatkozott, hogy látott engem ahogy az előbb száltam le a vonatról és ő nem fogja visszaváltani. Én még azért próbálkoztam hogy már egyszer kétszer váltottam ugyanígy vissza jegyet, amire ő azt felete hogy nála biztosan nem.(hát nme is nála volt) Meg hogy a felbontott tejet sem visszvem vissza a boltba. a jegyek ára összesen 2240-ft lett volna minusz amit levonnak 20°% azt hiszem

2017. dec. 20. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Jogos :) Egyébként is csak a kiindulási állomáson kell visszaváltaniuk. Máskor mondd azt hogy odafele megvetted a jegyet de végül autóval vittek, így csak visszafele használtad fel. A felét még megkapod.
2017. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendben Köszi :) csak azért ott helyben kicsit fel ment bennem a pumpa xD
2017. dec. 20. 21:39
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Csalni akartál, és még benned ment fel a pumpa? Ez komoly?
2017. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ezt fejtsd ki légyszives
2017. dec. 20. 22:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 3-asnak, elvégre utaztál a vonaton, mégis visszakéred a pénzed..
2017. dec. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az mindegy hogy én most mit írok hogy vonattal vagy kocsival hoztak vittek ha nincs lekezelve vissza kellene váltaniuk. Vagyis erre kerestem a választ nem arra hogy ki a csaló ki nem csaló. Én nem válthatom vissza azt az egy nyamvadt jegyemet, de az oké a mávnál hogy az 50 ezer forintos bélretével a legtöbb ember áljon a vonaton.azt meg hogy ki a csaló ki nem csaló ebben a gyönyörű világban inkább hagyjuk.
2017. dec. 21. 11:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy még neked álljon feljebb! Ezért tartunk itt, ahol tartunk...

Igénybe vetted a szolgáltatást? Igen. Akkor mi a fenét akarsz te visszaváltani? Szégyen, hogy nem látod be, mekkora pofátlanság, amit csinálni akartál, sőt...

2017. dec. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
LOL, a hét kérdése...
2017. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, mondd hogy troll, mert a maradék hitem elveszítem az emberiségben.
2017. dec. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A pénztárosnak volt gerince helyetted is.
2017. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!