Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A keleti pályaudvartól hogy...

A keleti pályaudvartól hogy jutok el az állatkertbe?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2010. jún. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az első válasz nem sokat segített a kérdezőn! Egy vidéki honnan tudja, hogy melyik kerületben és utcában van a keleti pu. és az állatkert?

Ha csak ezzel tudsz segíteni, inkább ne segíts!

2010. jún. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
20E, 30, vagy 30A busszal elmész a Hősök teréig. Onnan kb. 150..200m séta, ha bárkit megkérdezel, elmondja. (Így kicsit bonyolult lenne, mutogatni kéne.)
2010. jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk beírja, hogy keleti pályaudvar és állatkert, és akkor kiadja automatikusan?
2010. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Garay utca 79-es troli Állatkerti út.

Keletiből kijössz átmész az úton és elindulsz a Meki, Burger irányába ott elmész az első kereszt utcáig jobbra fordulsz a 78-as troli végállomása mellett elsétálsz és vele szemben áll meg a 79-es.

2010. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen 79-es troli a legjobb
2010. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Köszi!

Ez nekem is új, alkalmasint ki fogom próbálni. :)

(20-asos-30-asos voltam.)

2010. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

79-es trolis vagyok.

Igazából a troli annyiba jobb, hogy 10 percenként jár 8 perc a menetidő; a 20E és a 30-as busz meg a Szépművészeti mellett áll meg a troli közelebb; és igaz, hogy a 20E-vel csak 1 megálló de az délelőtt csak 15 percenként jár

2010. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és nekem azért is ez jobb mert ezt szoktam meg kicsi korom óta ezzel járok, ezzel vittek az Állatkertbe, Ligetbe :):)
2010. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Gondolom már nem aktuális, de azért leírom hátha valaki még akar oda menni :)


Én is vidéki vagyok, mikor először mentem az állatkerbe, én sem tudtam mi merre hogyan. Megkérdetem pár ottani ismerősöm, hogyan is jussak el oda. Mindenkitől hasonló válaszokat kaptam mint itt, hogy szálljak fel erre meg arra.


Aztán nem tudtam dönteni, megnéztem már a térképen hogy is van ez (ezzel kellett volna kezdeni...), és akkor láttam hogy az egész keleti- Városliget táv mindössze 2,5 km.

20-30 perces séta :D Az meg semmi. Legalább a várost is látod... :D Ennek a többszörösét lesétálom naponta, mivel kis városban lakom és itt nem jár 10 percenként busz, rá vagyok kényszerülve, meg a kerékpárra is, mondjuk nem hiszem hogy ez hátrányomra válik.

2012. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!