Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest közigazgatási határai...

Budapest közigazgatási határain belül vonatozhatok BKV vonaljeggyel?

Figyelt kérdés
Például a Kelenföldről a Déli pályaudvarig. A kaller elfogadja onnantól már a BKV jegyet is?
2018. jan. 4. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én szerintem igen, habár még nem vonatoztam BKK bérlettel.
2018. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
BKK bérlettel én sem. Azt nem tudom, hogy a BKV vonaljegyet elfogadnák-e, bár ahogy tapasztalom Kelenföldnél már nem járkálnak a kallerek a vonatokon.
2018. jan. 4. 16:50
 3/7 bp1985 ***** válasza:
100%
Vonaljegyet soha nem fogadták el vonaton...
2018. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
vonaljeggyel nem, bkv bérlettel igen. elsőkézből tudom
2018. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vonaljeggyel nem, de nincs is értelme, mert a teljesárú jegy ezen a szakaszon 250 Ft, a diákjegy csak 125 Ft szemben a vonaljegy 350 Ft-os árával. Ha van Budapest-bérleted, azzal felszállhatsz a vonatra is.
2018. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Csak az időalapú jegyekkel. (Napijegy, 72 órás jegy, havi bérlet, stb.)

2018. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3: Ez nem teljesen igaz. Kb. 10 éve, amikor az Újpesti vasúti hidat átépítették, és az esztergomi vonatok a HÉV vonalon jártak a Margit-hídhoz, hivatalosan a vonaljegy is érvényes volt a HÉV-szakaszon. Persze értelme akkor sem volt, mert ha véletlenül bele is futott az ember a kallerba, az olcsóbban adott ki vasúti jegyet, akkor még 5 km-es is volt 125 forintért.
2018. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!