Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Így, hogy Miskolcon vasárnap...

Így, hogy Miskolcon vasárnap a 20-as busz jár, hogy tudok eljutni a tiszai vasútállomásról az egyetemi kollégiumig? (most járok majd először Miskolcon)

Figyelt kérdés
És még egy kérdés: vannak-e taxik az állomáson vagy hívni kell őket, és kb mennyiért vinnének el ők az egyetemre, illetve a centrumig?
2018. jan. 7. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy mintha hétköznap a 12-es és 22-es járna.

Első variáció a tiszai pályaudvartól 1-es és 2-es villamossal a Centrum/Szinvapark-ig onnan szembe átsétálsz a megállóba, majd onnan felszállsz a 20-asra és az Egyetemi kollégiumig mész.

Másik variáció ami ritkább, de ugyan úgy el lehet jutni a Tiszairól a 30/31 buszokkal az SZTK Rendelőig mész onnan pedig szintén 20-al a már leírtakig.

2018. jan. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak taxik mindig az állomáson nem kell hívni, árakat nem tudok szerintem Miskolcon van annyira jó a tömegközlekedés, hogy én még sosem taxiztam, de olyan 2000 körül számíts vagy még több ha meg egyedül vagy 2 jegy 600Ft.
2018. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!