Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az elővárosi buszok átlagosan...

Az elővárosi buszok átlagosan mennyit késnek reggelente, amikor beérnek az egyik pesti autóbuszpályaudvarra?

Figyelt kérdés
Például, ha a menetrend szerint a busz 7:35-re ér be a Stadionokhoz (az M3-as felől), akkor az mennyire felel meg a valóságnak? Általában hány percet késik ezen felül?

2018. jan. 25. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden évben 2-3 alkalommal szoktak igazítani pár percet a menetrendeken, szóval nagyjából számolhatsz a benne szereplő értékekkel. Nyilván ha baleset van vagy jön Putyin, akkor a késések elkezdenek 5 és 60 perc között szórni, akkor nincs mit tenni. Életed állásinterjúja vagy egy fontos orvosi vizsgálat előtt ne erre építs.
2018. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tavaly ősszel sűrűn jártam ezen a részen 100 kilométerről hasonló időben és kb 20-25 perc késést szedtük fel az M3 bevezetőn lévő dugóban minden alkalommal és a menetrendben nem volt benne. 2 órával későbbi már nem késett ennyit. Elővárosin nem tudom beszámítják-e a menetrendbe rendszeres dugót.
2018. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A jó édes ***** válasza:
Ebben az időszakban általában 10-15 percet rászámolnak a hivatalos menetrendre, de jóval nagyobb a szórása, mint máskor. Tehát lehet, hogy 5 perccel hamarabb beértek, de gyakori, hogy 20-30/(60)/(90) percet is késik a busz.
2018. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez pillanatnyi forgalmi állapottól függ, hogy esetleg a sofőr kerül-e a Dürer sor felé, én minimum eggyel előbb jönnék ha nagyon fontos.
2018. jan. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!