Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A KNYKK és ÉNYKK a Volán Zrt....

A KNYKK és ÉNYKK a Volán Zrt. Alá tartozik?

Figyelt kérdés

2018. jan. 26. 18:00
 1/9 anonim válasza:
80%
Nem, mindeggyik önálló.
2018. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Tekintve, hogy nincs (és soha nem is volt) "Volán Zrt." nevű cég, nem.
2018. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A jó édes ***** válasza:
72%
Volánbusz Zrt.-re gondolt valószínűleg a kérdező, de egyébként nem. A Volánbusz a Budapestre közlekedő távolsági buszjáratok (belföldi és nemzetközi) üzemeltetésében érdekelt, a vidéki tömegközlekedési szolgáltatásokba ezen kívül nem szól bele (szerencsére).
2018. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen Volánbusz. Elnézést.

Tehat ha van egy berletem ami MINDEN volán járatra ervenyes akkor abbol kivetel minden videki jarat? Knykk énykk

2018. jan. 26. 23:20
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Ehhez tudni kéne, hogy milyen bérletről van szó, ki állította ki , mi alapján.


De a minimum: Mi van pontosan ráírva? Mert kétlem, hogy "Ez a bérlet MINDEN volán járatra érvényes" felirat lenne rajta.

2018. jan. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
A KNYKK és ÉNYKK is a Volán Egyesülés alá tartozik, ahogy a többi vidéki közlekedési központ is, így az általuk üzemeltetett járatok is Volán járatnak számítanak.
2018. jan. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen,az egész országban utazhatsz vele az adott viszonylaton belűl. Én is utaztam az ÉMKK bérletemmel a DAKK járatain. Ez egy cég az egész, csak már ilyen központokba tömörültek a megyék járatai. Azelőtt Hajdú-Volán, Borsod-Volán ...stb. voltak, most meg három megye alkot egy közlekedési központot. Országosan egy cég, tehát bármelyik KK járatait igénybe veheted az adott viszonylatban.
2018. jan. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem egy cég, de egymás bérleteit elfogadják azokon a viszonylatokon, ahol közösen végzik a személyszállítást. De, ha jól értem, kérdezőnek olyan bérlete van, ami országosan az összes Volán járatra érvényes. Ilyen nem tudom, létezik-e, de ha igen, akkor bármelyik KK járatára érvényesnek kell lennie.
2018. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Személyzeti bérletem van szüleim által. Csak gondoltam megkérdezem hogy mások hogy tudják, hogy hogyan is működik ez az egész mert egyik nap az ellenőr nagyon alaposan szemügyre vette és először azt hittem, hogy meg fog büntetni. De mi is így tudjuk a szabályzatot mint ahogy a válaszolók! És köszönöm a sok-sok segítőkész és normális választ!
2018. jan. 28. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!