Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az egyik barátom a vonaton...

Az egyik barátom a vonaton hagyta a táskáját és a vonat elvitte van talált tárgyak osztálya vagy egyéb mááás?

Figyelt kérdés
SEGÍTSETEK!
2018. febr. 9. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Van.
2018. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy lehet elérni őket??? Mennyi az esély hogy meglesz?
2018. febr. 9. 20:20
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Hívd fel az adott szolgáltató ügyfélszolgálatát. Pl MÁV-Start, GySEV, stb
2018. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Nincs véletlenül neted?

Mert ha esetleg igen, és netán tudod, hogy a vasút melyik szolgáltatóhoz tartozik (nálunk a MÁV-hoz, nem tudom nálatok a Holdon mi a helyzet), akkor próbálkozz meg egy olyan nehéz dologgal, hogy beírod a keresőbe, hogy: máv, talált tárgy.

Persze a barátod, nem te... Ha van internete... meg egy kis esze.

2018. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Zoli780806 ***** válasza:
69%
Nincs nete. Azért írt ide.
2018. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendesek vagytok :) a rosszindulat bennetek is ott van
2018. febr. 9. 21:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem rosszindulat, hanem egyszerű józan paraszti ész.

Megnézed mi a vonat végállomása, utána szépen internet, keresel az ottani állomáshoz egy telefonszámot és telefonálsz.

Vagy nem tudom itt milyen segítséget vársz, valaki intézze helyetted?

2018. febr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ember, miért vagyok rosszindulatú, ha leírom, hogy hívd fel a szolgáltató ügyfélszolgálatát?

Ma már nem minden állomás telefonos elérhetőségét hirdetik meg, hanem a központi ügyfélszolgálaton keresztül folyik a kommunikáció ilyen ügyekben. És nem, nem tudom te hol melyik cég vonatával utaztál...


Ez rosszindulat volna? Szerintem te írtad ki szărul a kérdést. Jó nyomozást.

2018. febr. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rosszindulatúság, hanem egyszerű életképtelenség... lassan már azt is megkérdezik mit csináljanak, ha rájuk jön a xarás... és ahogy előttem írják: ehhez semmi más nem kell, csak józan paraszti ész. de ha netalán az sincs, ott a szülő, rokon, ismerős... de hogy pont a gyk...az utolsó lenne, ahol ezt megkérdezem, ha ennyire fontos...
2018. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na, meglett?

Napok óta kutatok az elhagyott csomagom után, MÁV Talált tárgyak semmit se ér :(

2018. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!