Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Zavarhat valakit az, ha egy...

Zavarhat valakit az, ha egy utastársa egy fülkés Intercity vonaton, a fülkében sört iszik?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 18:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem
2018. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Persze, az újságolvasás is zavarhat másokat. De ha az a kérdés, hogy lehet-e alkoholt fogyasztani a vonaton, akkor a válasz: igen, lehet.
2018. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Erről volt már itt vita. Elvileg nem kellene, hogy zavarja, nem tiltja semmi, és sokan söröznek a vonaton. Ha nem borítód ki,nem igaz, hogy büdös lenne, többén erre hivatkoztak.
2018. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy sört iszik, elég általános kifejezés.

Kulturáltan viselkedve megiszik valaki egy doboz sört, vagy kettőt, nem ugyanaz, mint aki nekiáll vedelni.

Részeg utassal nem szívesen utaznak az emberek egy fülkében össze zárva

2018. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Elég megszokott látvány főleg nyáron, hogy valaki bont egy doboz sört, ráadásul szerintem azért még a szaga sem zavaró olyan tekintetben mint pl a higítónak, benzinnek stb nek.
2018. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%

Igen zavarhat.Én pl-ul fel lennék háborodva,hogyha sört iszik, akkor miért nem kínál meg engem is.

A viccet félre téve,nagyon sok emberke van, akit nem csak a sör ivás,ha nem bármi zavar,ha nem Ő maga csinálja.

Ha valaki beáll a saját udvarára a kamionja vontatójával 2 hetente az Öt zavarja.Ez miatt az önkormányzatnál majdnem elintézte,hogy egy teherautóval behajtani tilos táblát tegyenek ki az utcában és nem a teljes hosszában az utcának ,csak arra a két sarokra,ami közt Ő lakik.A polgármesterrel szoktak csókolózni. összejárni,mert Ö a pénzes bagi bzd meg isten.Aláírást gyűjtöttek,hogy nem zavar senkit és így nem lett tábla.

Ő viszont fogadja naponta a rokonságát és ezek a kcsög majmok nem szállnak ki az autójukból,mint más emberek,hogy csengessenek,vagy lehetne telefonálni is ,hogy itt vagyok,ha nem nyomják a dudát.

Na ez zavar és az a DUDÁLÁS.

Na ez zavar engem,mert aki a vonaton ilyet szóvá tesz,az lehet,hogy sokkal nagyobb szarságot megenged magának mások bosszantására,de az nem számít,mert azt Ő csinálja.

2018. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
A kalauzokat zavarni szokta az alkoholizálás, van aki be is szól érte, de nem zavarhatnak le érte a vonatról.
2018. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Bocs, kiegészítem: Nem zavarhatnak le érte addig, ameddig nem részegedsz le!
2018. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem röfög, ciccezik a fogával és nem provokál senkit, akkor rendben a dolog.
2018. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Molyember ***** válasza:
78%
Azt azért tegyük hozzá, hogy általában a kissé lecsúszott formák szoktak ragaszkodni a vonaton, vagy buszon történő sörözéshez, és inkább velük van a baj, nem a sörrel. De azért nyáron, ha épp nem teljesít túl jól a klíma, a meleg, levegőtlen fülkében a sörös büfit azonnali lefejeléssel kéne büntetni.
2018. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!