Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Akkor most a bacsi miatt...

Akkor most a bacsi miatt 8000ft kell fizetnem vagy 1300 at amit a csekkre irt datumok nelkul?

Figyelt kérdés
Megbuntettek buszon mert nem volt matrica a diakomon h tankoteles vagyok, a buntetest 15 napon belul ki kellett fizetnem, utolso nap bementem kifizetni buszvegre de ott kaptam egy masik csekket amin semmi nem volt csak az az osszeg amit ki kell fizetnem 1300 ft es az h 15 napom van, a bacsi is mondta h meg van 15 napom de meg nem mentem el postara akkor meg van 15 napom? Vagy a bacsi valamit elnezett es most akkor miatta 8k kell perkalnom? (Remelem nem)
2018. febr. 13. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 15 napon belül bemutatod az érvényes diákigazolványodat (az érvényes jegyed/bérleted mellé kell gondolom), akkor csak 1300 forintot kell fizetned (utólagos bemutatás). Ha ezt nem tudod megtenni, akkor a teljes összeget (8000 forint) kell befizetned, mint pótdíj.
2018. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ahogy az 1. irja. tipp : ne hagyj az utolso napra mindent mert utana vakarhatod a fejed, es ez most csak egy bunti befizetes...de mas dolgokkal jobban megszivhatod, ha halogatod oket .
2018. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En azt ertem csak hat akkor miert mondtak h meg van 15 napom es csak egy darab cseket kaptam amin semmi sincs csak annyi h 1300 ft , (azert koszonom )
2018. febr. 13. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Bemutatottad az érvényes diákodat 15 napon belül? Gondolom, igen, mert akkor csökken az összeg 1300 Ft-ra, amire újabb 15 napod van befizetni. Vagy ha nem, akkor a bácsi jófej volt, és úgy könyvelte el, mintha bemutattad volna a diákot, és így pénzt spórolt neked. Örülj, és fizesd be az 1300-at!
2018. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!