Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az alábbiak közül szerintetek...

Az alábbiak közül szerintetek melyik tömegközlekedési és úthálózati fejlesztés lenne nélkülözhetetlen Budapesten?

Figyelt kérdés

H7-es HÉV: bevinni legalább Kálvin térig plusz Csillagtelepig meghosszabbítani. Az eredeti tervek szerint az Astoriaig menne be, de ha már a Kálvin térig menne, már akkor jobb lenne. Hisz aki Csepelről a belvárosba akar menni, anank a Borárosról bőven tovább kell mennie hogy villamossal elmenjen a Corvin negyedig ahol átszáll metróra.


H8. H9 Hév összekapcsolása az M2-es metróval. Ez nagyon fontos szerintem is, de úgy lenne értelme, ha a metró Cinkotáig menne és a HÉV onnan tovább, ezáltal nem zúdulna iszonyatos tömeg az Örs Vezér terére, ami a reggeli csúcsban iszonyatosan zsúfolt.


Aquincum-híd: Közúti kapcsolat Pók utcai lakótelep és Árpád-út között


Budafok-Csepel híd, amivel Pesterzsébet és Budafok közt lenne közúti kapcsolat


2018. febr. 24. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, mindegyik nélkülözhetetlen, de számomra az Aquincumi híd lenne a legjobb.Békásmegyeren lakom, és mindennap eljárok pók utcai lakótelep környékén. Az tény, hogy mindegyik fontos, de ha választani kellene akkor ez.
2018. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 NovaZeox103 ***** válasza:
A H(-as tervet elvileg megcsinálták volna. Mindenesetre, az jó lenne ha bevinnék Cinkotáig.
2018. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"H8. H9 Hév összekapcsolása az M2-es metróval. Ez nagyon fontos szerintem is, de úgy lenne értelme, ha a metró Cinkotáig menne és a HÉV onnan tovább, ezáltal nem zúdulna iszonyatos tömeg az Örs Vezér terére, ami a reggeli csúcsban iszonyatosan zsúfolt."


Ezt nem egészen értem. Az összekapcsolás után lényegében mindegy lesz, hogy metrónak vagy HÉV-nek nevezzük a vonatot. Csak menetrendszervezés kérdése, meddig fog sűrűn a "metró" közeledni, és mettől a kicsit ritkább "HÉV". Földalatti közlekedés a Pillangó utcától kifelé úgysem lesz.


A metróra meg éppen a HÉV-ről zúdul a tömeg jelentős része az Örsön, ha össze lesz kötve, akkor ezek az emberek már eleve a metrón lesznek az Örsre.

2018. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!