Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire veszélyes a Kálvintól...

Mennyire veszélyes a Kálvintól eljutni a Blaháig, majd onnan a 99-es busszal elmenni Mátyás térig? Hétvégén lenne ott egy kis elintézni valóm, viszont azt hallottam elég veszélyes környék. Dankó utca és a környező utcák mennyire gázak?

Figyelt kérdés

2018. márc. 5. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sétáltam már arra sötétben, valóban mászkálnak fura alakok de egyáltalán nem veszélyes szerintem.


Egyébként ha Kálvinról a 9-essel vagy 83-assal mész a Muzsikus cigányok parkjáig onnan kb. 3 perc séta a Mátyás tér, összességében fele annyi idő alatt odaérsz, mint a Blaha felé kerülve

2018. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Régebben laktam arra és semmi problémám nem volt.
2018. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem gáz. Ott lakni nem túl jó, mert sok a lecsúszott alak, akikkel együtt élni nehezebb, de csak úgy az utcán mászkálni nem veszélyes. Buszon, villamoson meg főleg nem.
2018. márc. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire...
2018. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként be van kamerázva a környék és rendőr is sok van. A járműveken meg... Maximum ne lobogtass telefont, de ennyi...
2018. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. márc. 5. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon veszélyes, naponta halnak meg emberek ezen a távon...


De most komolyan, honnan jössz, hogy ilyen kérdések merülnek fel?

2018. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelme a Blahat érintened. Vagy a másik fölhasználó által javasolt 9-es busz játszik, de gyalog is mindössze 15 perc.
2018. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!