Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapestiek Tömegközlekedés?

Budapestiek Tömegközlekedés?

Figyelt kérdés
Hello! Most Áprilisban megyek Budapestre Miskolcról vonattal, a Keleti-Pályaudvaron fogok leszállni és onnan szeretnék eljutni a Kertész utcához/utcába, hogyan közelíthető meg tömegközlekedéssel? Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!!:)

2018. márc. 25. 12:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
60%
Ha van interneted, akkor google maps megmutat mindent.
2018. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül itt kérdezem meg:)
2018. márc. 25. 12:05
 3/13 anonim ***** válasza:
3db Kertész utca van Budapesten, melyikre gondolsz? (7.ker. , 22. ker., 23. ker. )
2018. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az OMFI-hoz kell mennem
2018. márc. 25. 12:27
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak annyit írtak a papíromra hogy Kertész utca 32, Kerületet nem írtak
2018. márc. 25. 12:29
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Használj már google mapset, ne legyél életképtelen!
2018. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor minek van a Gyakorikérdés, ha van google meg googlemaps? Semmi szükség, hogy te ide írj, ha nincs jobb dolgod fejeld a falat vagy bánom is én mit csinálsz, de ide nem kell írj!:) egyébként mint korábban is írtam nem véletlenül tettem fel itt a kérdésem, ugyanis a Google Maps állandóan kidob, ha bele akarok lépni:) legyen további szép napod!^-^
2018. márc. 25. 12:39
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia Édibédi! Rendes vagyok és kigugliztam neked, hogy te a 7. kerületbe mész! A Kertész utca a körúttal párhuzamos egyel bentebbi utca a belváros oldalán. És te a Dob és Wesselényi utca közötti részére mész.


Most már csak az a kérdés, mi visz el odáig.

Gyalog simán megjárni sztem fél óra alatt, de legyen térképed! :)

BKKval:

Sok busz közül az egyikkel elmész a Blaháig, onnan átszállsz a 4-6-os vilire, egy megálló asszem a Wesselényi , onnan begyalogolsz.

De én már rég BKK-ztam arraa, lehet mások tudnának jobbat mondani! Nem tudom valamelyik trolival a Keletiből nem lehet-e átszállás nélkül megoldani. ....???? Gyalogolni viszont itt-ott mindenképp kell, a ház előtt nem fog letenni semmi, max. taxi.

2018. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Ide beírod a címeket:

[link]

2018. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Veszekedés helyett lássunk egy korrekt választ is:


Utazz az M2 metróval a Déli pályaudvar felé 1 megállót a Blaha Lujza térig. Onnan rövid séta.

2018. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!