Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hová érdemes menni villamosvez...

Hová érdemes menni villamosvezetőnek?

Figyelt kérdés

Teszem fel érettségi+megfelelő iskolák vannak,villamosvezető szeretne lenni az illető,és ahová szeretne menni dolgozni ott még betanítják pár hónapig.


Nyíregyházán lakik az illető,mivel ott nincs villamos olyan városba jentkezne nyílván villamosvezetőnek ahol van villamos. Az eljárás nem akadály,Budapest viszont kizárva,mert ott attrocitások érik sokszor a sofőröket,nyilván ott fizetik meg legjobban az illetőt,de nem minden a pénz,ha aztán kicsit veszélyes a hely.


Miskolc vagy Debrecen,eserleg Szeged.


Ti hová jelentkeznétek villamosvezetőnek,melyik városba?

Hová érdemes lenne menni?


Annyit hallottam,hogy Debrecenben több a fizu mint Miskolcon.



2018. ápr. 7. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
ha megfelelő iskoláid vannak, akkor irány Luxembourg..nézd meg a jutubot..olyan futurisztikus villamosai vannak, hogy csoda..na, ott a helyed.
2018. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Csakis San Francisco-ba. Ott van csak igazán hangulatos villamos közlekedés. :)
2018. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Magyarországon csak.
2018. ápr. 7. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyértelműen Debrecenbe. Szerintem ott van a legjobb állapotban a hálózat.
2018. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Debrecen
2018. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 10 deka farhát ***** válasza:
95%

"Budapest viszont kizárva,mert ott attrocitások érik sokszor a sofőröket"


Ez baromság!

2018. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ha tehetném már rég villamost vezetnék, ez most várostól független, de nem elég persze a jelentkezés, át is kell esni bizonyos megmérettetéseken, alkalmassági vizsgán, meg teszteken stb, tán az orvosin sokan kiesnek, aztán ha be is kerül az ember az elmélet k***a kemény, full fizika utána néztem, de persze más is van belőle nem csak az, de az teszi ki a nagy részét, pedig engem is kiskorom óta érdekel szenvedélyesen, de jobbnak láttam egyenlőre, hogy elmenjek alternatívába teherautózni meg buszozni.
2018. ápr. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!