Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Keletiből hogy jutok a westendig?

Jasmine999999 kérdése:

Keletiből hogy jutok a westendig?

Figyelt kérdés
Utaná néztem, hogy a 2es és 3mas metrón hogy kell átszállni az megvan. Jegyet hol tudok venni? És kettót vagy egyet kellene? Illetve vasárnap mennék, akkor is ugyanígy közlekedik minden? Sose metróztam még:(

2018. ápr. 9. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

M2 - Deák térig, onnan M3 - Nyugatiig.

Egy vonaljegyre van szükséged, az aluljáróban vannak automaták.

A térképen megtalálod, hogy pontosan hol:

[link]


Egy vonaljegy kell erre a szakaszra, mert a metróhálózaton az átszálláskor nem kell új jegy.

2018. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Ja, de most jut eszembe, hogy hétvégén nem jár a hármas metró (felújítás miatt).

Akkor csak a Blaha Lujza térig menj, és onnan a 4-es vagy 6-os villamossal a Széll Kálmán tér felé (A Nyugati pályaudvarig).


Így viszont már átszállójegyet érdemes venned.

2018. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Tök felesleges metrózni és átszállogatni. A 76-os trolibusz a Keleti pályaudvar Kerepesi uti oldaláról, azaz a 9-13. vágányok mellől indul és a Csanády utca (Lehel tér M) megállóig kell utazni. 10 percenként indul és kb 12 perc alatt oda is ér. Innen pár perc séta a Westend északi bejárata,
2018. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, csak kicsit ráparáztam:)
2018. ápr. 9. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!