Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A durván telt embereknek nem...

A durván telt embereknek nem kellene dupla / tripla jegyet, bérletet fizetni a tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés

Nyilván nem a betegség miatti kövérekre gondolok.

Simán elfoglalnak 2-3 helyet is az amúgy is sokszor tömött közlekedési eszközön.

Szerintem motiváció is lehetne, hogy egészségesebben éljenek.



2018. ápr. 9. 20:24
1 2
 11/17 anonim válasza:

azt a mindenit közveszélyes idiótákra kéne valami ilyen szabály


téged azért büntetnélek meg ha van rajtad sapka ha nincs akkor meg mi a fenének nem húzol egyet és azért


nincs rajtam annyira sok fölösleges kiló de van azért fölöslegem és így alig merek kimenni az utcára kellemetlenül érzem magam ahová lehet gyalog megyek ne kelljen tömegközlekedést használnom na de erre még nem gondoltam hogy valakinek ilyen jár a fejében mint neked


ha én pár kiló plusszal így érzek mi van azzal akin tényleg sok van

2018. ápr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.


Mit teszel ellene, hogy ez ne legyen így?

2018. ápr. 11. 17:54
 13/17 anonim válasza:
100%
És mi legyen azokkal a nagyon okos, empatikus, nemkövér férfiakkal, akik szétvetett térdekkel ülve mobilozgatnak úgy, hogy a karjuk kétfelől, könyökben meghajlítva van, és testvérek között is minimum 3 helyet foglalnak el? Pedig lehet, hogy egy gramm háj sincs rajtuk...
2018. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

De rájuk rájuk tudsz szólni, vagy megkérni, hogy szedjék összébb magukat.

Egy kövérre hogy szólsz rá? Húzza be a hasát?? Az nem sokat segít.

2018. ápr. 11. 21:35
 15/17 anonim válasza:
100%

Igen, aztán összébb húzza magát, vagy sem. Miért húzza be a hasát a kövér? Gondolom, nem akarsz az ölébe ülni.

Száz szónak is egy a vége, szerintem sincs annyi extra kövér, legalább is, amerre én járok nem, hogy pótdíjazni kellene őket. Írod azt is, hogy aki betegség miatt kövér, arra nem vonatkozna. Csakhogy aki extrém módon elhízott, ott már nagy eséllyel nemcsak a kóla-fánk felelős az elhízásért.

(És inkább egy kövér a BKV-n, mint egy büdös.)

2018. ápr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 10 deka farhát ***** válasza:
60%

A 177 centimmel és a 116 kilómmal eddig sose volt gondom. Ha valaki le akart ülni mellém, megtette. És el is fértünk egymás mellett.


Juj, néha összeért a könyökünk vagy a lábunk, ez aztán tényleg katasztrófa!

2018. ápr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek jó dílere van.
2018. ápr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!