Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Dartsba, hogyan lehet könnyen...

Dartsba, hogyan lehet könnyen tripla/dupla 20 at dobni? Valami technika? Bevált módszer? Hogyan csinálják profik, vagy ti?

Figyelt kérdés
Ne gyertek a gyakorlással ! Mindig oda celzok es allandoan az 1 esbe vagy az ötösbe megy :( En valami praktikara vagyok kíváncsi.

#dobás #darts #egyszerûen
2015. júl. 29. 14:52
 1/1 anonim válasza:
100%
Pedig ez csak gyakorlással megy:) Kezdetben nekem már az is óriási siker volt ha mindhárom nyíl a 20-ba ment tripláról nem is álmodtam. Nagyon sok edzéssel eljutottam oda hogy minden nap sikerül már több 180-at is dobnom, valamint szépen jönnek a 15-21 nyilasok. Abból is lehet világelső játékos aki kezdetben sikertelen és tehetségtelen akár milyen furcsa is. A lényeg a rengeteg edzés. Én pl minden nap több órát dobálok mert van célom. El kell sajátítani egy dobástechnikát ez lehet hogy fél év csiszolgatni rajta és ha úgy érzed megvan csak gyakorolj és jönni fog a siker. Nekem megvan minden napra egy edzésterv ami nem sok idő tehát ha nincs sok időm ezt akkor is meg tudom csinálni. Eldobok néhány nyilat céltalanul majd a párat a 20-ra utána elkezdem dobni a duplákat sorrendbe haladok tehát dupla 1 ha megvan dupla 2 és így tovább egészen a Bull-ig majd ugyan ezt csökken sorrendbe Bull-tól a D1-ig. Ha végeztem két körrel utána végig megyek a szektorokon növekvő sorrendbe és csak akkor dobhatok a következőre ha a célzott szám nagyszektorába van mind a három nyíl dupla, tripla se számít és a kisszektor sem ér. Ez az alap nálam. Utána folyamatosan 501 dupla kiszállót játszok.
2015. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!